-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрообладнання та елементи живлення- ID: UA-2026-08-31-010582-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243843
Головне управління Національної поліції в Херсонській області ЄДРПОУ: 40108782ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плінтус Siena Дуб Калісто(2,5м)(заглушки,зєднання)- ID: UA-2026-08-31-010583-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243842
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціальний одяг- ID: UA-2026-08-31-010572-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243839
ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Фарби" (Фарба синя 2,8, фарба 3в1 2,8)- ID: UA-2026-08-31-010569-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243835
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплекс робіт з науково-технічного опрацювання (упорядкування) управлінської документації...×-
Комплекс робіт з науково-технічного опрацювання (упорядкування) управлінської документації за 2017-2022 роки за кодом ДК 021:2025-79990000-0 різні послуги, повязані з діловою сферою (послуги з упорядкування управлінської документації)
- ID: UA-2026-08-31-010570-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243832
ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-08-31-010552-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243831
МЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА - САДОК) "СОНЕЧКО" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33993329ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 24110000-8 по ДК 021:2015 Промислові гази (Елегаз). РПЗ - 9.262- ID: UA-2026-08-31-010560-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243828
ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реєстраційний термінал та сенсорний POS-термінал з підставкою для встановлення- ID: UA-2026-08-31-010553-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243827
ПрАТ Львівобленерго ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 30140000-2 Лічильна та обчислювальна технікаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у рез...×-
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у результаті ворожих обстрілів та руйнувань, спричинених військовою агресією російської федерації проти України) (Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
- ID: UA-2026-08-31-010568-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243826
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-010549-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243822
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Книга канцелярська А4 96 аркушів або еквівалент ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткува...×-
Книга канцелярська А4 96 аркушів або еквівалент ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2026-08-31-010548-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243821
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія на умовах універсальної послуги- ID: UA-2026-08-31-010558-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243820
ВКМПСТ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41757077ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів:обрізання крон дерев,вирізування сухих суків і гі...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів:обрізання крон дерев,вирізування сухих суків і гілок бензопилою ,згрібання сухих суків і гілок на кладовищах с.Грунь,с.Гнилиця с.Івахи Грунської СТГ
- ID: UA-2026-08-31-010557-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243819
Грунська сільська рада ЄДРПОУ: 04389839ДК 021:2015: 45112714-3 Благоустрій кладовищАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дверні міжкімнатні блоки- ID: UA-2026-08-31-010546-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243817
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:32)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду за виконанням робіт по об'єкту «Заходи з енергозбереже...×-
Здійснення авторського нагляду за виконанням робіт по об'єкту «Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт конструктивних елементів житлового будинку, а саме: заміна вікон на енергозберігаючі в місцях загального користування будинку за адресою: вул. Едуарда Фукса, буд. 55, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.»
- ID: UA-2026-08-31-010547-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243816
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -