-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник холодної води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин...×-
Лічильник холодної води; 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-003415-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262238
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерна техніка (ноутбук, системний блок).- ID: UA-2026-09-02-003348-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262237
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з проведення медичного огляду- ID: UA-2026-09-02-003369-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262236
Відокремлений структурний підрозділ «Старобільський фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» ЄДРПОУ: 38762218ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 "45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи" ("Капітальний...×-
ДК 021-2015 "45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи" ("Капітальний ремонт навчального кабінету ОЗ "Болградський ліцей" Болградської міської ради Одеської області під створення сучасного освітнього простору, за адресою: м. Болград, вул. Ізмаїльська, 1-А")
- ID: UA-2026-09-02-003361-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262235
Відділ освіти Болградської міської ради Одеської області ЄДРПОУ: 44047320ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освіжувачі повітря- ID: UA-2026-09-02-003394-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262234
Виконавчий комітет Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 22400792ДК 021:2015: 39811100-1 Освіжувачі повітряАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата заборгованості за спожиту електричну енергію за тристороннім договором № 51715П/96-...×-
Оплата заборгованості за спожиту електричну енергію за тристороннім договором № 51715П/96-26 від 02.09.2026р. (за Сандул І.Г.)
- ID: UA-2026-09-02-003430-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262233
Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій ЄДРПОУ: 40307075ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44220000-8 Столярні вироби- ID: UA-2026-09-02-003374-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262232
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо (м'ясо заморожена)- ID: UA-2026-09-02-003368-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262231
Комунальний Заклад "Первомайський центр соціально - психологічної реабілітації дітей" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 25380021ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (Холодильники)- ID: UA-2026-09-02-003371-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262228
Комунальне некомерційне підприємство "Любарська лікарня" Любарської селищної ради Житомирської області ЄДРПОУ: 01991754ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-02-003373-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262227
Нижньовербізька сільська рада ЄДРПОУ: 04354083ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автом...×-
34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-02-003407-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262226
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя та інструменти (набір викруток, штангельциркуль,лещата)- ID: UA-2026-09-02-003363-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262225
Шабівська сільська рада Білгород-Дністровського району ЄДРПОУ: 04378043ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медикаменти (фармацевтична продукція)- ID: UA-2026-09-02-003364-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262224
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Рожищенський ліцей №4" Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області ЄДРПОУ: 20140766ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рамка номера - ДК 021: 2015: CPV 19520000-7 Пластмасові вироби- ID: UA-2026-09-02-003360-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262223
Комунальне підприємство "Зеленгосп" Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 13889141ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт покрівлі будівлі Обарівського ліцею Городоцької сільської ради Рівненс...×-
«Капітальний ремонт покрівлі будівлі Обарівського ліцею Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області за адресою: вул. Ставківська, 40, с. Обарів, Рівненського району, Рівненської області, Городоцької сільської ради (коригування)» (НК 018:2023 – 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів) (ДК 021:2015 - 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-02-003346-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262222
Обарівський ліцей Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 25314679ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-