-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко пастеризоване (ДК 021: 2015: 15510000-6 Молоко та вершки)- ID: UA-2026-09-04-013900-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302570
Опорний заклад освіти "Ратнівський ліцей № 1 імені Героя України Едуарда Камардіна Ратнівської селищної ради" ЄДРПОУ: 21747967ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліграфічна продукція (табличка об'єкта фонду захисної споруди цивільного захисту, т...×-
Поліграфічна продукція (табличка об'єкта фонду захисної споруди цивільного захисту, табличка покажчик руху до об'єкта фонду захисних споруд цивільного захисту)
- ID: UA-2026-09-04-013902-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302569
ДК 021:2015: 44423450-0 Іменні табличкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9: Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (вво...×-
44160000-9: Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (ввод, прокладка, штуцер, муфта, трійник, манжет, хомут, ніпель, картридж, американка, кут, фреза)
- ID: UA-2026-09-04-013899-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302568
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир- ID: UA-2026-09-04-013897-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302567
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генератор- ID: UA-2026-09-04-013895-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302566
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер 70 см*300см для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку та концерту "...×-
Банер 70 см*300см для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку та концерту "Мій Ангел має крила ЗСУ"
- ID: UA-2026-09-04-013896-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302565
ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізоляційне приладдя- ID: UA-2026-09-04-013894-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302564
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-04-013892-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302563
Кропивницький психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190320ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 17.12.2025 року № 001-190002308 на стадії провадження С1
- ID: UA-2026-09-04-013893-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302562
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комутатори для обладнання контроля доступу та відеонагляду- ID: UA-2026-09-04-013891-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302561
Дніпропетровська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02909938ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт алеї кладовища в селищі Кирнасівка Тульчинського району, Вінницької област...×-
Поточний ремонт алеї кладовища в селищі Кирнасівка Тульчинського району, Вінницької області
- ID: UA-2026-09-04-013890-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302560
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 27.03.2026 року № 1-19-2026-000783 на стадії провадження ДР
- ID: UA-2026-09-04-013889-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302559
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (какао)- ID: UA-2026-09-04-013888-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302558
Купільський ліцей Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 26496398ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Олії рафіновані соняшникові вагові- ID: UA-2026-09-04-013885-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302557
Середнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 04349923ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заміна паливного фільтра- ID: UA-2026-09-04-013887-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302556
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -