-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з проведення технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників- ID: UA-2026-09-02-013331-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272077
Військова частина А2678 ЄДРПОУ: 08477090ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 17:46)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Труба, різьба, штуцер, відвід код ДК 021:2015 «44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби,...×-
Труба, різьба, штуцер, відвід код ДК 021:2015 «44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби»
- ID: UA-2026-09-02-013340-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272076
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
KVM-перемикач (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний заку...×-
KVM-перемикач (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-02-013349-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272074
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 20 днів (до 23.09.26 12:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пластиковий контейнер з кришкою- ID: UA-2026-09-02-013344-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272072
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги охорони об'єкта- ID: UA-2026-09-02-013348-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272071
ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-02-013342-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272070
Березівський заклад дошкільної освіти "Берізонька" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 42188409ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
MOES-C3-EQUIP-01 Закупівля систем резервного живлення для МОН- ID: UA-2026-09-02-013313-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272067
Міністерство освіти і науки України ЄДРПОУ: 38621185ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 11.09.26 15:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T (CP.EN.00000546.02)- ID: UA-2026-09-02-013339-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272065
Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 20001579ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 11.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування автомобілів MAN- ID: UA-2026-09-02-013336-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272063
Військова частина Т0920 ЄДРПОУ: 26632252ДК 021:2015: 50112200-5 Послуги з технічного обслуговування автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай з мелісою- ID: UA-2026-09-02-013337-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272060
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 15863000-5 ЧайАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газова плита двокамерна GRUNHELM- ID: UA-2026-09-02-013333-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272058
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35078510ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило рідке густе 5л DERUFFE.- ID: UA-2026-09-02-013330-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272057
Середня загальноосвітня школа № 92 м. Львова ЄДРПОУ: 22350367ДК 021:2015: 33711900-6 МилоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-02-013326-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272056
БЕНЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26098918ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт згідно з вимогами проєктної документації...×-
Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт згідно з вимогами проєктної документації на об'єкті «Капітальний ремонт адміністративної будівлі літера А-1 Черкаської обласної прокуратури за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 286»
- ID: UA-2026-09-02-013328-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272055
Черкаська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02911119ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування згідно коду: код ДК 021:2015 15540000-5 Сирні продукти (сир твердий 50...×-
Продукти харчування згідно коду: код ДК 021:2015 15540000-5 Сирні продукти (сир твердий 50%)
- ID: UA-2026-09-02-013323-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272054
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -