-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення паспорту водного об’єкта- ID: UA-2026-09-02-010803-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269563
Корнинська сільська рада ЄДРПОУ: 04387243ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічного паспорту на «виробничу будівлю» (нежитлове приміщення, яке є само...×-
Виготовлення технічного паспорту на «виробничу будівлю» (нежитлове приміщення, яке є самостійним об’єктом нерухомого майна), яке знаходиться за адресою: Одеська обл.,Роздільнянський р-н,с-ще Лиманське, БОС №115
- ID: UA-2026-09-02-010799-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269562
Лиманська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 05384548ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-02-010802-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269561
ТОВ "НіжинТеплоМережі" ЄДРПОУ: 32750668ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Asus X1704VA-AU664 (90NB10V2-M00SN0) (Код ДК 021:2015:30230000-0 Комп'ютерне...×-
Ноутбук Asus X1704VA-AU664 (90NB10V2-M00SN0) (Код ДК 021:2015:30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-010790-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269556
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ОСТРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 46083123ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей- ID: UA-2026-09-02-010786-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269554
СТАРОВИЖІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04333224ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея JBL BATTERY 600 2 одиниці із зарядним пристроєм (JBLBATT600X2CHCASE)- ID: UA-2026-09-02-010791-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269553
Виконавчий комітет Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 42143829ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ТО внутрішніх мереж електропостачання,вимір контуру заземлення- ID: UA-2026-09-02-010784-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269552
ДНІПРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26372733ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя- ID: UA-2026-09-02-010779-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269549
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 43122946ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення рідких нечистот- ID: UA-2026-09-02-010777-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269548
Таращанський технічний та економіко-правовий фаховий коледж ЄДРПОУ: 00728173ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 55520000-1 «Кейтерингові послуги» (Послуги з приготування та доставки готово...×-
ДК 021:2015 - 55520000-1 «Кейтерингові послуги» (Послуги з приготування та доставки готової їжі на адресу замовника для організації харчування жителів Болградської територіальної громади, які опинились у скрутному становищі) номенклатурна позиція ДК 021:2015 55521200-0 Послуги з доставки їж
- ID: UA-2026-09-02-010767-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269547
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43927582ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об’єкту: «Капі...×-
Розроблення проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об’єкту: «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку Київського зоологічного парку загальнодержавного значення за адресою: вул. Зоологічна 2, Шевченківський район, м. Київ», (код ДК 021:2015-71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
- ID: UA-2026-09-02-010755-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269543
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення ЄДРПОУ: 02221171ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа розжарювання 100Вт 220В Е-27- ID: UA-2026-09-02-010752-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269542
Комунальне підприємство "Міський водоканал" ЄДРПОУ: 32601205ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії за напрямом «Позашкільна освіта», Код...×-
Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії за напрямом «Позашкільна освіта», Код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (39162100-6 - Навчальне обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-010744-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269536
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сільфон, 150 мл; Сільфон, 350 мл; Краник трьохходовий, стерильний, одноразовий, з'єдн...×-
Сільфон, 150 мл; Сільфон, 350 мл; Краник трьохходовий, стерильний, одноразовий, з'єднання Luer Lock, без подовжувача; Краник трьохходовий, стерильний, одноразовий, з'єднання Luer Lock, з подовжувачем (ДК 021:2015:33140000-3 Медичні матеріали)
- ID: UA-2026-09-02-010737-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269534
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари в асортименті- ID: UA-2026-09-02-010771-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269531
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -