-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-02-003632-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262511
КЗ "Ковалівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Дзвіночок" Немирівської міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26223619ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод (Послуги з відведення стіч...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод (Послуги з відведення стічних вод)
- ID: UA-2026-09-02-003645-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262510
Господарський суд Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 03499939ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лайн-доступу через всесвітню мережу Інтернет на базі хмарних обчислювальних потужностей т...×-
лайн-доступу через всесвітню мережу Інтернет на базі хмарних обчислювальних потужностей та технічний супровід.
- ID: UA-2026-09-02-003650-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262509
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02002948ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля (картопля)- ID: UA-2026-09-02-003643-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262508
Білоцерківська гімназія - початкова школа № 15 Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 20579114ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з дослідження та виявлення останків померлих та встановлення меж поховання на тери...×-
Послуги з дослідження та виявлення останків померлих та встановлення меж поховання на території об’єкта "Братська могила радянських воїнів" в с. Копилів, с. Колонщина, Макарівська селищна громада Київської області
- ID: UA-2026-09-02-003642-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262507
ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапори атласні- ID: UA-2026-09-02-003644-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262505
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056919ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб Марганецький (упакований); Хліб Гірницький (упакований); Єдиний закупівельний словник...×-
Хліб Марганецький (упакований); Хліб Гірницький (упакований); Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015:15810000-9- Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
- ID: UA-2026-09-02-003626-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262504
Комунальне підприємство "Марганецька центральна міська лікарня" Марганецької міської ради" ЄДРПОУ: 01987327ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали - ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-02-003607-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262503
Комунальне некомерційне підприємство «Великобурлуцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великобурлуцької селищної ради ЄДРПОУ: 38580081ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги)- ID: UA-2026-09-02-003605-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262501
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04326106ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Акумулятори для FPV дронів- ID: UA-2026-09-02-003600-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262499
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362844ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
АКБ УПС 12в 7А.- ID: UA-2026-09-02-003662-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262495
Захарівська селищна рада Роздільнянського района Одеської області ЄДРПОУ: 04378882ДК 021:2015: 31154000-0 Джерела безперебійного живленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги- ID: UA-2026-09-02-003646-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262493
КЗ Центр розвитку фізкультури і спорту ЄДРПОУ: 44557830ДК 021:2015: 55521200-0 Послуги з доставки їжіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-02-003637-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262492
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних (ноутбуки)- ID: UA-2026-09-02-003587-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262491
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326090ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71310000-4: Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва ( експер...×-
ДК 021:2015:71310000-4: Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва ( експертні оцінка кошторисної частини проекту будівництва проекту Поточний ремонт (малярні роботи) металевої покрівлі будівлі Давидівського ліцею ім. Т. Г. Шевченка за адресою: село Давидів, вул. Галицька, 4 Б, Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-02-003656-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262490
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -