-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп'ютерної техніки та оргтехніки- ID: UA-2026-08-31-010812-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244067
Державна установа "Табір для тримання військовополонених "Центр 5" ЄДРПОУ: 08562973ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Метальна машина Do-all outdoors Flyway 30 (спеціального призначення), мішень IPSC класичн...×-
Метальна машина Do-all outdoors Flyway 30 (спеціального призначення), мішень IPSC класична картон (спеціального призначення), тарілка стендова Eurotarget Standard orange (спеціального призначення), мішень ІБІС IPSC метрична 460*760 мм гофрокартон (спеціального призначення).
- ID: UA-2026-08-31-010781-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244060
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4114 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323385ДК 021:2015: 35210000-9 Тренувальні мішеніПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 17:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні ДК 021:2015: 33690000-3 (58731 - Прокальцитонін IVD (діагностика in...×-
Лікарські засоби різні ДК 021:2015: 33690000-3 (58731 - Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз ; 54484 - 25-гідроксивітамін D3 IVD (діагностика in vitro ), реагент; 58347 - Люмінолу субстрат IVD (діагностика in vitro ); 53997 - Тропонін Т/тропонін I IVD (діагностика in vitro ), набір, флюоресцентний імунологічний аналіз; 58236 - Буферний розчин для промивання IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/ напівавтоматичні системи
- ID: UA-2026-08-31-010785-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244057
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з бронювання, продажу і оформлення залізничних квитків в Україні- ID: UA-2026-08-31-010793-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244052
Відділ "Служба у справах дітей" Таращанської міської ради ЄДРПОУ: 43940137ДК 021:2015: 63512000-1 Послуги з продажу квитків і пакетних турівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30210000-4 – Машини для обробки даних (апаратна частина) (Апаратно-прогр...×-
Код ДК 021:2015 – 30210000-4 – Машини для обробки даних (апаратна частина) (Апаратно-програмні комплекси на базі ПК)
- ID: UA-2026-08-31-010769-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244050
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету природничого циклу (кабінет біології) №341 Вараського ліцею №5 Ва...×-
Поточний ремонт кабінету природничого циклу (кабінет біології) №341 Вараського ліцею №5 Вараської міської ради за адресою: рівненська область, Вараський район, місто Вараш, мікрорайон Вараш,36
- ID: UA-2026-08-31-010784-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244045
Вараський ліцей №5 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33351492ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Ремонт та технічне обслуговування к...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Ремонт та технічне обслуговування компресорів малої продуктивності)
- ID: UA-2026-08-31-010778-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244044
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель ПВС 5*4 22км круглий- ID: UA-2026-08-31-010772-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244041
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пензель- ID: UA-2026-08-31-010764-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244038
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гучномовець для Matrice 4Т- ID: UA-2026-08-31-010773-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244034
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 38127319ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 24110000-8 Промислові гази (Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), налив...×-
ДК 021:2015 – 24110000-8 Промислові гази (Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом;)
- ID: UA-2026-08-31-010765-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244031
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992015ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт на елементах заземлюючих пристроїв (ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з техні...×-
Виконання робіт на елементах заземлюючих пристроїв (ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічеого огляду та випробувань)
- ID: UA-2026-08-31-010759-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244030
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОБАСАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43244977ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники- ID: UA-2026-08-31-010766-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244028
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до Порталу РАДНИК у сфері публічних закупівель- ID: UA-2026-08-31-010758-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244027
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТР ЯКОСТІ ОСВІТИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 21707413ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання місця для стоянки транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-010756-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244024
Великомитницький ліцей Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 25918704ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуЗавершена -