-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування ємкісного водонагрівача Маяк АОГВ-100Е- ID: UA-2026-09-04-012623-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301290
КЗ "ПДЮСШ №4" ЄДРПОУ: 26399560ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга фахівця соціальної роботи в складі міждисциплінарної групи для надання послуги...×-
Послуга фахівця соціальної роботи в складі міждисциплінарної групи для надання послуги раннього втручання в проєкті з використання малого гранту для надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та дітям та/або послуг раннього втручання
- ID: UA-2026-09-04-012626-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301288
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23252000ДК 021:2015: 85320000-8 Соціальні послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Симулятори бойових дій- ID: UA-2026-09-04-012617-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301287
Військова частина А5750 ЄДРПОУ: 26624591ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 16:01)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик- ID: UA-2026-09-04-012624-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301286
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41739587ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
перезарядка , ремонт та технічне обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-04-012615-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301285
ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для комірок КРУ- 6 кВ- ID: UA-2026-09-04-012619-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301284
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освіжувач аер. 300 мл. Edem вибуховий цитрус- ID: UA-2026-09-04-012622-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301283
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телекомунікаційні кабелі та обладнання- ID: UA-2026-09-04-012618-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301282
Управління поліції охорони в Одеській області ЄДРПОУ: 40108934ДК 021:2015: 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15510000-6 Молоко та вершки (молоко)- ID: UA-2026-09-04-012612-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301279
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на багатоквартирному житловому будинку на вул....×-
«Відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на багатоквартирному житловому будинку на вул. Ентузіастів,41 у м. Києві, пошкодженому внаслідок воєнних дій Російської Федерації» (код CPV за ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-012607-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301277
Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" ЄДРПОУ: 31958324ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги страхування майна юридичних осіб (Чернівецька обл., м. Чернівці, вул.Гузар,1) (оди...×-
Послуги страхування майна юридичних осіб (Чернівецька обл., м. Чернівці, вул.Гузар,1) (один)
- ID: UA-2026-09-04-012610-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301276
Чернівецький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21425063ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з заправки/регенерації картриджів та технічного обслуговування друкувальної техні...×-
Послуги з заправки/регенерації картриджів та технічного обслуговування друкувальної техніки
- ID: UA-2026-09-04-012585-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301275
Військова частина А5100 ЄДРПОУ: 26642776ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2026-09-04-012552-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301272
Військова частина А7042 ЄДРПОУ: 26623738ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні (кут перфорований пластикови...×-
ДК 021-2015 (CPV) 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні (кут перфорований пластиковий)
- ID: UA-2026-09-04-012605-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301270
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-04-012600-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301268
Машівський ліцей Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018250ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -