-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Програмне забезпечення АІС "Я - ПСИХОЛОГ" згідно з тарифним планом "Професі...- ID: UA-2026-09-04-004851-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293601
Гуманітарний відділ Литовезької сільської ради ЄДРПОУ: 44545343ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)- ID: UA-2026-09-04-004833-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293600
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417547ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Охолоджувальні рідини- ID: UA-2026-09-04-004830-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293599
Комунальне підприємство "Комплекс з експлуатації об`єктів водозниження і зливової каналізації" ЄДРПОУ: 34953769ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
продукти харчування- ID: UA-2026-09-04-004841-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293598
Державний навчальний заклад "Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів" ЄДРПОУ: 00452713ДК 021:2015: 15800000-6 Продукти харчування різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
квіти (ДК 021:2015 03121200-7 квіти різані)- ID: UA-2026-09-04-004831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293596
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КАРОЛІНО-БУГАЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44086967ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації культурно-мистецького заходу «Сокальська кераміка – жива традиція» з...×-
Послуги з організації культурно-мистецького заходу «Сокальська кераміка – жива традиція» згідно з Програмою культурно-мистецьких заходів Шептицької міської територіальної громади на 2026 рік
- ID: UA-2026-09-04-004844-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293595
Відділ культури Шептицької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 02229215ДК 021:2015: 92331100-1 Послуги ярмарокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-04-004834-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293594
Щербанівський ЗДО №1 "Світлячок" ЄДРПОУ: 26232898ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао-порошок- ID: UA-2026-09-04-004829-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293587
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 –09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія для потреб Пересипської...×-
Код ДК 021:2015 –09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія для потреб Пересипської районної адміністрації Одеської міської ради)
- ID: UA-2026-09-04-004813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293585
ПЕРЕСИПСЬКА РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26303235ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки за...×-
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки загальною площею 0,65 га,що розташована за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Спільне, вул. Степова, 10-А для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови (за кодом ДК 021:2015 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)
- ID: UA-2026-09-04-004818-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293583
ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-04-004817-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293580
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гербіцид Чистопол- ID: UA-2026-09-04-004812-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293579
ДК 021:2015: 24453000-4 ГербіцидиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Метрологічні послуги (повірка засобів вимірювальної техніки)- ID: UA-2026-09-04-004822-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293577
ДП 38 відділ інженерно-технічних частин ЄДРПОУ: 33127487ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Атестація робочих місць- ID: UA-2026-09-04-004819-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293575
Нижнівський ліцей Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 43426270ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аварійного очищення каналізаційних мереж та колодязів в Гуртожитку № 4 Університ...×-
Послуги з аварійного очищення каналізаційних мереж та колодязів в Гуртожитку № 4 Університету митної справи та фінансів за адресою: м. Дніпро, вул. Євгена Чикаленка, 12
- ID: UA-2026-09-04-004814-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293574
УНІВЕРСИТЕТ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ ЄДРПОУ: 39568620ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -