-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з повірки засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-09-03-011951-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285332
Центральна база забезпечення пально-мастильними матеріалами Національної гвардії України (військова частина 2274) ЄДРПОУ: 14323511ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чай- ID: UA-2026-09-03-011940-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285329
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГОПЧИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26176601ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-09-03-011944-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285327
Комунальний заклад "Балтський педагогічний фаховий коледж" ЄДРПОУ: 36642931ДК 021:2015: 39831200-8 Мийні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рукавиці гумові- ID: UA-2026-09-03-011950-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285324
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення дублікату паспорта на кран-маніпулятор- ID: UA-2026-09-03-011937-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285319
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛАКОМУНТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 33648312ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Причіп автомобільний- ID: UA-2026-09-03-011935-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285317
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 30083966ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами (Музей)- ID: UA-2026-09-03-011947-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285316
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40452816ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпилька 10х1000мм, Гайка М10, Шайба збільшена 10х29- ID: UA-2026-09-03-011927-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285313
Національний університет водного господарства та природокористування ЄДРПОУ: 02071116ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-03-011932-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285312
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ РАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26460532ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скло 4 мм розмір 1420*1200 мм.- ID: UA-2026-09-03-011933-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285310
ДК 021:2015: 14820000-5 СклоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горошок морожений, родзинки- ID: UA-2026-09-03-011934-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285308
Яворівський НВК "ЗДО-ПШ" ЯМР ЛО ЄДРПОУ: 30909763ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
24910000-6 Клеї (клей будівельний)- ID: UA-2026-09-03-011930-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285307
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплексні випробування та електровимірювання заземлюючих пристроїв блискавкозахисту, елек...×-
Комплексні випробування та електровимірювання заземлюючих пристроїв блискавкозахисту, електрообладнання, силової та освітлювальної електропроводки, петлі "фаза-нуль" на об'єкті за адресою: Харківська обл., Харківський р-н, с-ще Пересічне, вул. Захисників, 5
- ID: UA-2026-09-03-011931-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285306
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту гідравлічних гасників коливань моторвагонного рухомого складу- ID: UA-2026-09-03-011922-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285305
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45246390ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 20.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу- ID: UA-2026-09-03-011924-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285304
ВКВЗВМЖКГБ ЄДРПОУ: 44145868ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -