-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей (код за ДК 021:2015 - 24910000-6 - Клеї)- ID: UA-2026-09-02-011025-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269805
КЗ Жмеринської міської ради"Центр надання соціальних послуг " ЄДРПОУ: 25503736ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання ПММ, запчастин та матеріалів для ремонту автомобільного транспорту.- ID: UA-2026-09-02-011038-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269802
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крипа рисова вагова (Львівська)- ID: UA-2026-09-02-011007-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269799
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою ву...×-
Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою вул. Агрегатна,2 (п.3) в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-02-011036-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269798
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39611267ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крипа рисова вагова (Дніпропетровська)- ID: UA-2026-09-02-011001-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269797
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4 Maestro 80г- ID: UA-2026-09-02-011035-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269796
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КАМ’ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45397095ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ранцевий ремінь мотокоси- ID: UA-2026-09-02-011027-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269795
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крипа рисова вагова (Одеська)- ID: UA-2026-09-02-011002-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269791
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рис довгозернистий шліфований, пропарений, сорт перший (Київська область)- ID: UA-2026-09-02-010989-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269790
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
закупівля товарів- ID: UA-2026-09-02-011016-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269787
КП Ямпільське ЄДРПОУ: 44476338ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697:2015 (швидкорозварювана) (Київська область...×-
Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697:2015 (швидкорозварювана) (Київська область)
- ID: UA-2026-09-02-011018-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269786
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба харчова ПЕ д/40 зовн. діаметр, труба ф160, труба ф110, труба профільна 25*25, ніпель...×-
Труба харчова ПЕ д/40 зовн. діаметр, труба ф160, труба ф110, труба профільна 25*25, ніпель нікель 1, ніпель латунний редукційний 1/2*3/4 посилений, згін прямий нікель 1/2, заглушка латунна 3/4,
- ID: UA-2026-09-02-011029-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269785
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крипа рисова вагова (Полтавська)- ID: UA-2026-09-02-010991-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269784
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт водопроводу (БУДІВЛЯ ЦСПС И ЦСГ інв. № 00503077/01) за адресою вул. Ков...×-
Капітальний ремонт водопроводу (БУДІВЛЯ ЦСПС И ЦСГ інв. № 00503077/01) за адресою вул. Ковтуна, б. 4, м. Харків.
- ID: UA-2026-09-02-011026-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269783
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапор (державний)- ID: UA-2026-09-02-011015-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269781
ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -