-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Паста томатна 0,460 кг Горох колотий- ID: UA-2026-09-02-008961-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267822
Військова частина А1479 ЄДРПОУ: 08642979ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні послуги по проведенню лабораторних та функціональних досліджень, профілактичних та...×-
Медичні послуги по проведенню лабораторних та функціональних досліджень, профілактичних та попередніх періодичних медичних оглядів працівників
- ID: UA-2026-09-02-009032-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267821
Шпанівська сільська рада ЄДРПОУ: 04387317ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детальний план території земельної ділянки площею 0,3040 га (кадастровий номер 6122686700:...×-
Детальний план території земельної ділянки площею 0,3040 га (кадастровий номер 6122686700:01:001:3019) для розміщення та експлуатації будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства на території Озернянської сільської ради Тернопільського району, Тернопільської області згідно коду ДК 021:2015:71410000-5 «Послуги у сфері містобудування»
- ID: UA-2026-09-02-009045-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267819
ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пелюшки (гігієнічні, поглинаючі)- ID: UA-2026-09-02-009013-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267813
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІКА "СІМЕЙНИЙ ЛІКАР" ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02006722ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з супроводження впровадженого програмного забезпечення розрахунку заробтної плати- ID: UA-2026-09-02-009006-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267811
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Сокирянської міської ради Чернівецької області ЄДРПОУ: 38462935ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання ПММ, запчастин та матеріалів для ремонту автомобільного транспорту.- ID: UA-2026-09-02-009029-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267809
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 39812500-2 ГерметикиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці гумові.- ID: UA-2026-09-02-009023-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267803
Відділ освіти, молоді та спорту Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 43724001ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за поточним ремонтом дороги по вулиці Весела в селі Мокрії Миргородського...×-
Технічний нагляд за поточним ремонтом дороги по вулиці Весела в селі Мокрії Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-09-02-009010-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267800
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОМИШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04381536ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-02-009020-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267799
БЕРЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20561976ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Губки та серветки- ID: UA-2026-09-02-009016-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267792
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418162ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори- ID: UA-2026-09-02-009021-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267791
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та х...×-
Код ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50422000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання (послуга з сервісного обслуговування гольмієвої медичної системи LITHO 30W Quanta System S.p.A.))
- ID: UA-2026-09-02-009008-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267790
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР УРОЛОГІЇ І НЕФРОЛОГІЇ ІМ. В.І.ШАПОВАЛА" ЄДРПОУ: 31437719ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик, основа для вирівнювання, суміш "Короїд", цемент- ID: UA-2026-09-02-009004-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267788
КЗ ТВ "Пелагіївський" ЄДРПОУ: 38551946ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання оновлених версій програмної продукції Будівельні технології: кошторис 72260000...×-
Постачання оновлених версій програмної продукції Будівельні технології: кошторис 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням
- ID: UA-2026-09-02-009003-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267787
Комунальне підприємство "ЕКО-САН" ЄДРПОУ: 38429746ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення авторського нагляду за роботами по об'єкту «Капітальний ремонт «Монтаж си...×-
Проведення авторського нагляду за роботами по об'єкту «Капітальний ремонт «Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу та передавання тривожних сповіщень у Комунальній установі Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради» за адресою: м. Суми, вул. Лесі Українки,23 (Коригування)»,
- ID: UA-2026-09-02-008987-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267785
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -