-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Холодильники та морозильні камери- ID: UA-2026-09-05-000121-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303048
Військова частина А 3687 ЄДРПОУ: 26614886ДК 021:2015: 39711100-0 Холодильники та морозильні камериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 09:56)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Печиво затяжне, ДСТУ 3781- ID: UA-2026-09-05-000125-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303047
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні витратні матеріали- ID: UA-2026-09-05-000124-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303046
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А 3122 ЄДРПОУ: 07881676ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 11:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних...×-
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-04-006167-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303045
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3051 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803773ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Товари для ремонту та будівництва- ID: UA-2026-09-05-000123-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303044
Військова частина А4935 ЄДРПОУ: 26638835ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматрура трубопровідна- ID: UA-2026-09-05-000122-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303043
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запчастини до автомобіля СКС ТНХ-ТС- ID: UA-2026-09-05-000119-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303042
Центр досліджень ЄДРПОУ: 26642003ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Товари для ремонту та будівництва- ID: UA-2026-09-05-000118-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303041
Військова частина А4935 ЄДРПОУ: 26638835ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по збиранню соняшника зернозбиральним комбайном з водієм- ID: UA-2026-09-05-000116-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303040
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виконанню лабораторних досліджень питної води (1 свердловина) (код ДК 021:2015:...×-
Послуги по виконанню лабораторних досліджень питної води (1 свердловина) (код ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послуги)
- ID: UA-2026-09-05-000117-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303039
КНП "Зеленодольський центр ПМСД" ЗМР ЄДРПОУ: 13470061ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати- ID: UA-2026-09-05-000115-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303038
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цукор ванільний, 8-50г; Лавровий лист сухий цілий, 10-50г- ID: UA-2026-09-05-000114-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303037
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02774119ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект журналів роботи асистента та спостережень, журнали роботи спостережень- ID: UA-2026-09-05-000113-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303036
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №12 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 26414035ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Товари для ремонту та будівництва- ID: UA-2026-09-05-000112-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303035
Військова частина А4935 ЄДРПОУ: 26638835ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Металопластикові двері- ID: UA-2026-09-05-000111-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303034
військова частина А3838 ЄДРПОУ: 07855800ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -