-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Миколайчука с. Ка...×-
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Миколайчука с. Кам'яна, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
- ID: UA-2026-09-02-007631-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266410
Кам’янська сільська рада ЄДРПОУ: 04418096ДК 021:2015: 63712200-5 Послуги з експлуатації автомобільних дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (фр...×-
44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (фреономагістраль 2м) ном.поз. 44164310-3 - Трубки та арматура
- ID: UA-2026-09-02-007611-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266405
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту "Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Лісна в...×-
Технічний нагляд по об'єкту "Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Лісна в селищі Цебрикове Роздільнянського району Одеської області"
- ID: UA-2026-09-02-007618-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266404
Цебриківська селищна рада, Роздільнянського району, Одеської області ЄДРПОУ: 04378221ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбаання торцевої пили Ребінер РМС-2950 для потреб Пасічнянського ліцею- ID: UA-2026-09-02-007625-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266399
ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску- ID: UA-2026-09-02-007619-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266397
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41758238ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Екскаватор-навантажувач- ID: UA-2026-09-02-007572-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266396
Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Міністерства внутрішніх справ України" ЄДРПОУ: 14317108ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування та перевірка на працездатність пожежних кран-комплектів, переканту...×-
Технічне обслуговування та перевірка на працездатність пожежних кран-комплектів, перекантування пожежних рукавів
- ID: UA-2026-09-02-007600-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266395
ВЕРХОВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 41721784ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Склопакет двокамерний; 44220000-8 Столярні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного сл...×-
Склопакет двокамерний; 44220000-8 Столярні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
- ID: UA-2026-09-02-007602-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266393
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода мінеральна, вода солодка- ID: UA-2026-09-02-007606-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266392
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя ЄДРПОУ: 02125668ДК 021:2015: 15980000-1 Безалкогольні напоїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї, 31440000-2 (Акумулятори)- ID: UA-2026-09-02-007593-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266390
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: бульвар...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: бульвар Марії Приймаченко, 7 у Печерському районі, м. Києва»
- ID: UA-2026-09-02-007594-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266389
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Керамічні вироби Плитка керамічна- ID: UA-2026-09-02-007603-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266388
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради "Фастівська багатопрофільна лікарня" інтенсивного лікування ЄДРПОУ: 01994238ДК 021:2015: 44111300-4 Керамічні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт комунальної дороги по вул.Самбірська в с.Слохині Хирівської територіальної...×-
Поточний ремонт комунальної дороги по вул.Самбірська в с.Слохині Хирівської територіальної громади Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-02-007595-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266387
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
роботи з розробки проектно - кошторисної документації проекту по об'єкту: «Реконструк...×-
роботи з розробки проектно - кошторисної документації проекту по об'єкту: «Реконструкція міського Центру для утримання безпритульних тварин по пр. Гагаріна, 358 (нежитлова будівля літ. "А-3" без зміни функціонального призначення»
- ID: UA-2026-09-02-007592-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266385
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ" ЄДРПОУ: 03354431ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання приміщення- ID: UA-2026-09-02-007588-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266384
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Луганській області ЄДРПОУ: 26297948ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -