-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки- ID: UA-2026-09-02-012929-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271709
ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Програмні пакети для створення документів (Офісний додаток Microsoft Office Home 2024 укр,...×-
Програмні пакети для створення документів (Офісний додаток Microsoft Office Home 2024 укр, у вигляді електронного ключа (ESD)).
- ID: UA-2026-09-02-012910-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271708
Військова частина А5750 ЄДРПОУ: 26624591ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 16:42)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-02-012932-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271703
ЗЛАЗНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ГОЛОВИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39370699ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31220000-4 – Елементи електричних схем (Коробка розподільна накладна 100х100...×-
ДК 021:2015 – 31220000-4 – Елементи електричних схем (Коробка розподільна накладна 100х100мм, клемна колодка подільна 2,5 мм – 31220000-4)
- ID: UA-2026-09-02-012925-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271700
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід ШВВП; гофра ПВХ з протяжкою- ID: UA-2026-09-02-012927-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271699
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26240300ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідина охолоджуюча WOLV1-R KOI 1ЦІ-ПТРАТ Antifreeze WG12 (червоний) ж/б 60л та Дестильован...×-
Рідина охолоджуюча WOLV1-R KOI 1ЦІ-ПТРАТ Antifreeze WG12 (червоний) ж/б 60л та Дестильована вода на Атаман CA2204AА
- ID: UA-2026-09-02-012930-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271697
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43369291ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення щоденного передрейсового технічного огляду автомобільного транспортного засобу...×-
Проведення щоденного передрейсового технічного огляду автомобільного транспортного засобу (автобус) ЕТАЛОН АО8117Ш-0000033 реєстраційний номер АВ1679МЕ
- ID: UA-2026-09-02-012912-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271693
ЛІЦЕЙ № 2 ГНІВАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24903646ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з приймання та утилізації (захоронення) дорожнього змету- ID: UA-2026-09-02-012914-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271692
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03344119ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйце куряче столове, категорія Перша (M)- ID: UA-2026-09-02-012907-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271691
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4114 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323385ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Генератор інверторний Konner&Sohnen KSB 35i- ID: UA-2026-09-02-012915-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271687
Військова частина А4977 ЄДРПОУ: 26639679ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-09-02-012911-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271686
Світловодське управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області ЄДРПОУ: 37918126ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-02-012917-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271685
Дитячо-юнацька спортивна школа з академічного веслування "Славутич" ЄДРПОУ: 21561642ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло офісне Special4You Briz grey/black, Крісло Брюссон тканина чорне, Стілець на рамі V...×-
Крісло офісне Special4You Briz grey/black, Крісло Брюссон тканина чорне, Стілець на рамі VISITOR BLACK C-38, Диван Спейс 2,1 ніжки бук 2100*760*760 Олівер 02, (Естетика), Крісло офісне Special4You Sicilia Дрім beige (ДК 021:2015 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2026-09-02-012923-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271684
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24014538ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання безперебійного електричного живлення: гібридний інвертор- ID: UA-2026-09-02-012909-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271682
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Волани Yonex Mavis 350, Код ДК 021:2015 (CPV) : 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на...×-
Волани Yonex Mavis 350, Код ДК 021:2015 (CPV) : 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
- ID: UA-2026-09-02-012916-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271681
Відокремлений підрозділ громадської організації "Федерація бадмінтону України" у Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 42884805ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -