-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерело резервного живлення- ID: UA-2026-09-04-000833-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289636
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУХОПОЛОВ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44017558ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-04-000828-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289632
КЗ "Центр надання соціальних послуг Ярмолинецької селищної ради" ЄДРПОУ: 43905438ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М-500- ID: UA-2026-09-04-000839-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289629
КП Укрспецзв'язок ЄДРПОУ: 39908375ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
LED прожектор STLS Par Slim RGBWA- ID: UA-2026-09-04-000838-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289628
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумулятори стартерні в асортименті- ID: UA-2026-09-04-000825-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289627
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-04-000824-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289625
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао ТМ Деко 1кг- ID: UA-2026-09-04-000827-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289624
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки» (Салфетки, папір туалетний,...×-
«Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки» (Салфетки, папір туалетний, вологі серветки).
- ID: UA-2026-09-04-000831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289623
Державний навчальний заклад «Новояворівське вище професійне училище» ЄДРПОУ: 05536969ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильники (лічильник газу Elster G-6, GPRS модем ТКБ)- ID: UA-2026-09-04-000829-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289622
Відділ освіти Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області ЄДРПОУ: 44118312ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-04-000823-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289619
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура різна. Інформаційна та рекламна продукція. Банерна конструкція, банер- ID: UA-2026-09-04-000822-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289618
Дніпропетровський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 03490909ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Головний гальмівний циліндр ГАЗ- ID: UA-2026-09-04-000815-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289615
КП "СИНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 44022306ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з друку корпоративних листівок та конвертів- ID: UA-2026-09-04-000807-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289613
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарба в асортименті- ID: UA-2026-09-04-000814-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289612
Відділ освіти Іванківської селищної ради ЄДРПОУ: 44031188ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
надання послуг з консультації та розробки стратегічної екологічної оцінки по стратегії роз...×-
надання послуг з консультації та розробки стратегічної екологічної оцінки по стратегії розвитку громади
- ID: UA-2026-09-04-000808-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289611
ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментЗавершена -