-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко пастеризоване 3,2 %- ID: UA-2026-09-02-004756-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263593
Синевирський ліцей Синевирської сільської ради Хустського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439323ДК 021:2015: 15511000-3 МолокоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз (червоний) К2 KULER G12/G12+LONG LIFE-35C 5л, універсальний засіб для змащення /К...×-
Антифриз (червоний) К2 KULER G12/G12+LONG LIFE-35C 5л, універсальний засіб для змащення /К2 07 500мл, мастика PITON на бітумній основі для днища автомобіля 500мл, паста (миюча), засіб для очищення карбюратора К2 400мл., рідина гальмівна DOT4 АЛЯSКА (срібло) 750г, електроліт OilRight 5кг (24950000-8 - Спеціалізована хімічна продукція)
- ID: UA-2026-09-02-004792-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263592
Білогірська селищна рада ЄДРПОУ: 04403143ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги обов’язкового страхування цивільно – правової відповідальності власників наземних...×-
Послуги обов’язкового страхування цивільно – правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ROSENBAUER)
- ID: UA-2026-09-02-004793-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263590
9 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38380088ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультативні послуги з супроводження ПЗ "M.E.DOC"- ID: UA-2026-09-02-004784-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263589
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20130489ДК 021:2015: 72268000-1 Послуги з постачання програмного забезпеченняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80511000-9 Послуги з навчання персоналу- ID: UA-2026-09-02-004785-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263587
ДК 021:2015: 80511000-9 Послуги з навчання персоналуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фланець сталевий Ду 32; Різьба сталева Ду 15; Прокладка біконітова міжфланцева в асортіменті; Фільтр осадовий фланцевий Ду 80; Грязьовик фланцевий Ду 80)
- ID: UA-2026-09-02-004786-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263586
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Галицькій в м. Бучач Чортківського району Терн...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Галицькій в м. Бучач Чортківського району Тернопільської області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER)
- ID: UA-2026-09-02-004782-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263585
Бучацька міська рада ЄДРПОУ: 04058479ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо; Бензин- ID: UA-2026-09-02-004781-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263582
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНВЕСТИЦІЙ САФ'ЯНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44182613ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання (ПАТЧ-КОРД)- ID: UA-2026-09-02-004783-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263581
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02006343ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стяжка для електропр. 8,0*300мм, колодка під реле, подовжувач 6 гнізд 3м з/з з вимикачем- ID: UA-2026-09-02-004778-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263580
ДК 021:2015: 31000000-6 Електротехнічне устаткування, апаратура, обладнання та матеріали; освітлювальне устаткуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
посуд лабораторного призначення- ID: UA-2026-09-02-004774-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263578
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка" ЄДРПОУ: 02070743ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круги під спідниці (кринолін) (до прем'єри "Сніг у Флоренції")- ID: UA-2026-09-02-004777-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263577
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ЄДРПОУ: 02224643ДК 021:2015: 18230000-0 Верхній одяг різнийЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-09-02-004806-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263575
Яготинський ліцей № 3 Яготинської міської ради ЄДРПОУ: 24892138ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби з твердих сортів пшениці за кодом ДК 021:2015 – 15850000 -1 Макаронні вир...×-
Макаронні вироби з твердих сортів пшениці за кодом ДК 021:2015 – 15850000 -1 Макаронні вироби Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-004764-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263574
Слобожанська початкова школа Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 26508173ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-02-004767-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263573
КП "БЛАГОУСТРІЙ-ЯНІВ" ЄДРПОУ: 38011731ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-