-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з налаштування обладнання для доступу до мережі інтернет за адресою: с.Нове Село,...×-
Послуги з налаштування обладнання для доступу до мережі інтернет за адресою: с.Нове Село, Молодіжна, 21(Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 72710000-0 - Послуги у сфері локальних мереж)
- ID: UA-2026-08-31-011353-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244624
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
73110000-6 Дослідницькі послуги- ID: UA-2026-08-31-011350-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244622
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ" ЄДРПОУ: 04704790ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-08-31-011348-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244620
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(ПК-26П_0360_ВО) Послуги з технічного обслуговування обладнання пральні- ID: UA-2026-08-31-011344-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244619
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мішок б/п 105*55, пакет 43*68- ID: UA-2026-08-31-011345-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244616
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (Послуги з організації шкільного харчування учнів...×-
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-11 класів)
- ID: UA-2026-08-31-011339-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244615
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація харчування у Хімчинському ліцеї «Інтелект» Рожнівської сільської ради- ID: UA-2026-08-31-011337-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244610
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
какао " Мрія" 100г- ID: UA-2026-08-31-011336-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244609
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення електронного документообігу в онлайн-сервісі "АСКОД. Оналайн&...- ID: UA-2026-08-31-011343-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244608
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011334-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244606
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти (ДК 021:2015 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти)- ID: UA-2026-08-31-011332-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244605
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОБАСАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43244977ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39560000-5 - Текстильні вироби різні- ID: UA-2026-08-31-011331-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244603
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОЛБУНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02000105ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кондиціонери для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правовог...×-
Кондиціонери для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
- ID: UA-2026-08-31-011323-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244602
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1978 ЄДРПОУ: 08160298ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль алкідна- ID: UA-2026-08-31-011330-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244601
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо Євро-5, Бензин А-95- ID: UA-2026-08-31-011292-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244598
Комунальне підприємство "Вигодський комбінат комунальних підприємств" Вигодської селищної ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 32149468ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-