-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Садова техніка- ID: UA-2026-08-31-001366-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234675
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Росинка" Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 33158651ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відбілювачі Buroclean, гель для туалету Доместос, пральний порошок WASCHE, рідина для по...×-
Відбілювачі Buroclean, гель для туалету Доместос, пральний порошок WASCHE, рідина для посуду DONAT. Код ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення
- ID: UA-2026-08-31-001363-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234673
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вінілові чіпси - флокі (0,05)- ID: UA-2026-08-31-001370-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234672
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Бориспільський професійний коледж" ЄДРПОУ: 05536633ДК 021:2015: 24540000-1 Вінілові полімери у первинній форміАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремон із заміни вікон Сімаківського ліцею Барашівської сільської ради Звягельсько...×-
Поточний ремон із заміни вікон Сімаківського ліцею Барашівської сільської ради Звягельського району Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-001372-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234670
Барашівська сільська рада ЄДРПОУ: 04347628ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 22410000-7 Марки(марки поштові).- ID: UA-2026-08-31-001361-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234668
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва" ЄДРПОУ: 39606435ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шайба мідна- ID: UA-2026-08-31-001358-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234667
КП "Глухівський тепловий район" Глухівської міської ради ЄДРПОУ: 31264398ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації педагогічного працівника за програмою «Підприємництво та...×-
Послуги з підвищення кваліфікації педагогічного працівника за програмою «Підприємництво та інновації» (ДК 021:2015 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки» )
- ID: UA-2026-08-31-001362-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234664
ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі ,трубопроводи ,труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (шлан...×-
44160000-9 Магістралі ,трубопроводи ,труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (шланг вода) - придбання матеріалів для ремонту водомережі
- ID: UA-2026-08-31-001360-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234661
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Полотно ПВХ для натяжної стелі з комплектуючими, згідно коду ДК 021:2015 44170000-2 - Плит...×-
Полотно ПВХ для натяжної стелі з комплектуючими, згідно коду ДК 021:2015 44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
- ID: UA-2026-08-31-001357-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234660
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пропелери для дронів- ID: UA-2026-08-31-001354-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234659
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38662200ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Замки навісні, 44520000-1 Замки, ключі та петлі за ДК 021:2015- ID: UA-2026-08-31-001322-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234658
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0500 ЄДРПОУ: 33111325ДК 021:2015: 44521210-3 Навісні замкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту пожежної сигналізації (заміна сповіщувача СПД - 3.0 на об'...×-
Послуги з поточного ремонту пожежної сигналізації (заміна сповіщувача СПД - 3.0 на об'єкті: приміщення Стріховецької гімназії за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с.Стріхівці, вул.Шкільна, 1)
- ID: UA-2026-08-31-001353-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234656
Солобковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04402729ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:33760000-5: Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки- ID: UA-2026-08-31-001351-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234655
Комунальне підприємство Андрушівської міської ради "Комсервіс" ЄДРПОУ: 33967566ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товщиномір- ID: UA-2026-08-31-001347-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234653
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи повітряного фільтра- ID: UA-2026-08-31-001345-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234652
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА" ЄДРПОУ: 33258999ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -