-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти- ID: UA-2026-09-04-012562-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301229
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ "АГРОНОМІЧНА ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 15811000-6 ХлібопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доска н/обрізна ДК 021:2015:03410000-7 Деревина- ID: UA-2026-09-04-012561-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301227
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-04-012559-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301226
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44011650ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оренди спеціального транспортного засобу — авіаційного паливозаправника без воді...×-
Послуги з оренди спеціального транспортного засобу — авіаційного паливозаправника без водія, призначеного для зливу пального з баків повітряних суден, що надаються на об’єкті ДП «УАТП «Хорів-АВІА» (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів) у 2026 році
- ID: UA-2026-09-04-012555-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301223
ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива для дизельних двигунів, мастило трансмісійне (Код 09210000-4 - Мастильні засоби за Д...×-
Олива для дизельних двигунів, мастило трансмісійне (Код 09210000-4 - Мастильні засоби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-04-012556-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301222
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Авторський нагляд по об’єкту: Капітальний ремонт мосту на км 85+486 автомобільної дороги з...×-
Авторський нагляд по об’єкту: Капітальний ремонт мосту на км 85+486 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-55 /М-14/ – Вознесенськ – Новий Буг з підходами, Миколаївська область
- ID: UA-2026-09-04-012557-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301221
ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сервер- ID: UA-2026-09-04-012554-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301219
Військова частина Т0920 ЄДРПОУ: 26632252ДК 021:2015: 48822000-6 Комп’ютерні сервериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39810000-3 - Ароматизатори та воски (Герметики та освіжувач повітря)- ID: UA-2026-09-04-012546-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301216
Комунальний заклад "Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02548895ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аераційна система- ID: UA-2026-09-04-012542-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301214
Коростенське комунальне підприємство "ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03343947ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Макаронні вироби, група А, клас перший, фігурні, ДСТУ 7043- ID: UA-2026-09-04-012540-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301212
Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна багатопрофільна лікарня № 25» Харківської міської ради ЄДРПОУ: 22689195ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (код 33600000-6 Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного зак...×-
Фармацевтична продукція (код 33600000-6 Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-04-012537-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301211
Комунальне некомерційне підприємство "Пологовий будинок" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02006610ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ланцюги- ID: UA-2026-09-04-012541-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301210
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 44540000-7 ЛанцюгиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Номерні знаки- ID: UA-2026-09-04-012539-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301208
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0400 (В/Ч Т0400) ЄДРПОУ: 33179027ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сміттєві пакети- ID: UA-2026-09-04-012545-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301207
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар для проведення ремонтних робіт господарськи способом- ID: UA-2026-09-04-012535-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301206
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Василівської сільської ради Болградського району Одеської області ЄДРПОУ: 45042480ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -