-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Профілі- ID: UA-2026-09-04-013498-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302166
Військова частина 9937 ЄДРПОУ: 14321726ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2026-09-04-013497-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302165
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-09-04-013496-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302164
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро-5) налив та бензин А-95 (Євро-5) налив- ID: UA-2026-09-04-013495-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302163
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)- ID: UA-2026-09-04-013494-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302161
Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Пересипського району м. Одеси" ЄДРПОУ: 40703235ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71630000-3 послуги з технічного огляду та випробовувань (встановлення, калібру...×-
ДК 021:2015:71630000-3 послуги з технічного огляду та випробовувань (встановлення, калібрування та сервісне обслуговування тахографів встановлених на транспортних засобах)
- ID: UA-2026-09-04-013488-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302157
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастика, розчинник, грунтівка,герметик- ID: UA-2026-09-04-013487-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302156
Комунальне підприємство "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області ЄДРПОУ: 34261117ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з чистки кондиціонерів- ID: UA-2026-09-04-013489-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302155
Нововодолазька селищна рада ЄДРПОУ: 04397997ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування артистів (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфоніч...×-
Послуги з харчування артистів (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
- ID: UA-2026-09-04-013486-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302154
Національний музей народної архітектури та побуту України ЄДРПОУ: 03922125ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-013483-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302153
ВОРОШИЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ГНІВАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26233919ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оцет 15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-04-013482-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302152
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ №4" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01998684ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Труба профільна сталева, Кутик сталевий- ID: UA-2026-09-04-013481-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302151
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2269 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14322859ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саморіз по дереву 55 мм (100шт); Дюбель гриб 6х80 мм (100 шт); СВП 1,5 мм (500 шт); Клин д...×-
Саморіз по дереву 55 мм (100шт); Дюбель гриб 6х80 мм (100 шт); СВП 1,5 мм (500 шт); Клин до СВП (50 шт);
- ID: UA-2026-09-04-013484-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302150
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір маскувальний Standart в асортименті за кодом ДК:021:2015: 44420000-0 «Будівельні тов...×-
Папір маскувальний Standart в асортименті за кодом ДК:021:2015: 44420000-0 «Будівельні товари»
- ID: UA-2026-09-04-013485-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302149
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту системи відеоспостереження (заміна блока живлення)- ID: UA-2026-09-04-013480-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302148
Нововодолазька селищна рада ЄДРПОУ: 04397997ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -