-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-09-02-012911-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271686
Світловодське управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області ЄДРПОУ: 37918126ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-02-012917-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271685
Дитячо-юнацька спортивна школа з академічного веслування "Славутич" ЄДРПОУ: 21561642ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло офісне Special4You Briz grey/black, Крісло Брюссон тканина чорне, Стілець на рамі V...×-
Крісло офісне Special4You Briz grey/black, Крісло Брюссон тканина чорне, Стілець на рамі VISITOR BLACK C-38, Диван Спейс 2,1 ніжки бук 2100*760*760 Олівер 02, (Естетика), Крісло офісне Special4You Sicilia Дрім beige (ДК 021:2015 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2026-09-02-012923-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271684
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24014538ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання безперебійного електричного живлення: гібридний інвертор- ID: UA-2026-09-02-012909-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271682
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Волани Yonex Mavis 350, Код ДК 021:2015 (CPV) : 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на...×-
Волани Yonex Mavis 350, Код ДК 021:2015 (CPV) : 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
- ID: UA-2026-09-02-012916-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271681
Відокремлений підрозділ громадської організації "Федерація бадмінтону України" у Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 42884805ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка тонуюча код ДК 021:2015:44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з кон...×-
Плівка тонуюча код ДК 021:2015:44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
- ID: UA-2026-09-02-012913-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271680
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38212105ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератори дизельні- ID: UA-2026-09-02-012893-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271674
Дніпровський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571446ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Харківська (від вул. Каштанова до вул. Націо...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Харківська (від вул. Каштанова до вул. Національного прапора) в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-09-02-012897-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271673
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повітровод алюмінієвий гофрований; решітка вентиляційна; вентилятор витяжний- ID: UA-2026-09-02-012906-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271672
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26240300ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка діаграмна- ID: UA-2026-09-02-012900-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271670
Комунальне некомерційне підприємство Новоархангельської селищної ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 38600846ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Принтер- ID: UA-2026-09-02-012891-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271667
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
32580000-2 - Інформаційне обладнання НУШ(Колекція "скло та вироби зі скла", коле...×-
32580000-2 - Інформаційне обладнання НУШ(Колекція "скло та вироби зі скла", колекція "Волокна", колекція "кацчук, гума", колекція "Нафта і продукти ії переробка", колекція "Типів грунтів", колекція "склад грунтів", колеція "метали і справи", фізична карта півкулі, політична карта світу, Україна, природно -заповідний фонд, Економічна карта, політико- адміністративна карта Украхїни, навчальні плакати із загальної географії, колекція "Природні зони України", світ Мінірально- сировинні ресурси, ресурчи Світового океану, колекція Нафта і продукти ії переробка, колекція камяне вугілля та продукти його переробки, гербарій Основні групи рослин, , гербарії їстівні й отруйні гриби, колекція залізна руда та продукти ії переробки,
- ID: UA-2026-09-02-012894-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271666
ДК 021:2015: 32580000-2 Інформаційне обладнанняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Портативна зарядна станція 1536Wh OUKITEL P1500E PLUS.- ID: UA-2026-09-02-012895-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271665
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3028 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803655ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-02-012899-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271662
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 03212100-1 КартопляАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Супутникові модеми Starlink Internet Satellite 3gen- ID: UA-2026-09-02-012824-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271661
Військова частина А5000 ЄДРПОУ: 26640004ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 04:00)
-