-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання- ID: UA-2026-09-02-011493-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270256
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АКВА" ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41390693ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профлист 5005 мат., профлист 8017 мат. (44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’...×-
Профлист 5005 мат., профлист 8017 мат. (44170000-2 - Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами)
- ID: UA-2026-09-02-011499-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270252
Білогірська селищна рада ЄДРПОУ: 04403143ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безкаркасні крісла мішки- ID: UA-2026-09-02-011492-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270251
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп’юте...×-
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп’ютерної програми «М.Е.Doc» з правом використання на рік (Модуль «Звітність») та права використання компоненти засобу КЗІ комп’ютерної програми «М.Е.Doc» (Модуль «Звітність», Модуль «Облік ПДВ»)
- ID: UA-2026-09-02-011485-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270249
КП Укрспецзв'язок ЄДРПОУ: 39908375ДК 021:2015: 48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облікуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт частини системи опалення в будівлі Дударківського ліцею Пристоличної...×-
Капітальний ремонт частини системи опалення в будівлі Дударківського ліцею Пристоличної сільської ради по вул. Гоголя, 37 в с. Дударків Бориспільського району Київської області
- ID: UA-2026-09-02-011479-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270247
Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради ЄДРПОУ: 43946694ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)- ID: UA-2026-09-02-011480-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270245
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-02-011459-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270239
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цегла- ID: UA-2026-09-02-011470-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270238
ТОВ "НіжинТеплоМережі" ЄДРПОУ: 32750668ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор 12V 7Ah- ID: UA-2026-09-02-011462-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270236
Миколаївська обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 26300716ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДМРВ (116). FERODO Диск гальмівний. VALEO Комплект зчеплення. REMSA Колодки гальмівні диск...×-
ДМРВ (116). FERODO Диск гальмівний. VALEO Комплект зчеплення. REMSA Колодки гальмівні дискові. LEMFORDER Опора кульова. NOOG Маточина колеса в зборі. Комплект зчеплення SACHS.
- ID: UA-2026-09-02-011468-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270235
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліграфічна продукція- ID: UA-2026-09-02-011466-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270234
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відзнака- ID: UA-2026-09-02-011448-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270229
Заставнівська міська рада ЄДРПОУ: 04062140ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання інжеренерно-консультаційних робіт при проектуванні по об'єкту : "Рекон...×-
Виконання інжеренерно-консультаційних робіт при проектуванні по об'єкту : "Реконструкція громадської будівлі (Музична школа) під адміністративну будівлюза адресою : 64801, Україна , Харківська область , Лозівський район , селище Близнюки , вул. Свободи , 38"
- ID: UA-2026-09-02-011461-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270228
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр повітряний штіль, фільтр паливний штіль- ID: UA-2026-09-02-011460-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270227
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021:2015- 22820000-4 - Бланки- ID: UA-2026-09-02-011469-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270225
КНП "РМЦПМСД" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 38407455ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -