-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукція- ID: UA-2026-09-02-008452-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267234
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-09-02-008451-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267233
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОКОМУНСЕРВІС" ШЕПТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31616100ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки вогнегасників (50610000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслугову...×-
Послуги з перезарядки вогнегасників (50610000-4 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-008448-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267232
КЗ Залузький заклад дошкільної освіти "Ромашка" Білогірської селищної ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 33409719ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-02-008431-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267225
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ № 14 ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 25803042ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до тракторної техніки- ID: UA-2026-09-02-008438-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267220
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільні меблі- ID: UA-2026-09-02-008439-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267216
БОЛЕХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 "АКАДЕМІЧНИЙ" БОЛЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20557561ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник- ID: UA-2026-09-02-008432-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267215
Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44018352ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері юстиції- ID: UA-2026-09-02-008430-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267214
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 03366144ДК 021:2015: 75230000-7 Послуги у сфері юстиціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу марки Renault Master Maxi- ID: UA-2026-09-02-008423-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267213
Військова частина 2144 ЄДРПОУ: 14321653ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивіска фасадна на акрилі- ID: UA-2026-09-02-008429-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267212
Харківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 01896866ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення пожежних водойм в с. Уховецьк- ID: UA-2026-09-02-008436-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267211
КОЛОДЯЖНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04333974ДК 021:2015: 45112000-5 Землерийні та інші земляні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт комунальної дороги по вул.Дорошенка, Шухевича в м.Хирів по вул.Зарічна в с...×-
Поточний ремонт комунальної дороги по вул.Дорошенка, Шухевича в м.Хирів по вул.Зарічна в с.Заріччя Хирівської територіальної громади Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-02-008421-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267209
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Санітарно-хімічні та мікробіологічні дослідження водопровідної води з артсвердловин, водон...×-
Санітарно-хімічні та мікробіологічні дослідження водопровідної води з артсвердловин, водонапірних башт та розподільчої мережі за ІІІ квартал 2026 року
- ID: UA-2026-09-02-008419-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267207
Комунальне підприємство "Водоканал Плюс" Кобеляцької міської ради ЄДРПОУ: 41678708ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар за кодом ДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-02-008418-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267205
Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 45383449ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-02-008426-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267204
Державний навчальний заклад "Бердичівське вище професійне училище" ЄДРПОУ: 02543503ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -