-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарчі товари, інструменти, мастильні матеріали та запчастини- ID: UA-2026-09-04-011359-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300031
Кегичівське комунальне підприємство "Кегичівка - Сервіс плюс" ЄДРПОУ: 36870763ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплект кухонного обладнання (овочерізка з набором дисків та аксесуарів)- ID: UA-2026-09-04-011341-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300030
Військова частина А3628 ЄДРПОУ: 26613272ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуПеріод уточненьдо початку періоду залишилося 2 хвилини
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з технічного нагляду по об'єкту: "Капітальний ремонт покрівель публічна б...×-
Роботи з технічного нагляду по об'єкту: "Капітальний ремонт покрівель публічна бібліотека № 160 сімейного читання, проспект Григоренка Петра, 22/20"
- ID: UA-2026-09-04-011366-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300028
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Колба Енглера 125 мл- ID: UA-2026-09-04-011336-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300027
Військова частина А2791 ЄДРПОУ: 08196534ДК 021:2015: 33793000-5 Скляний посуд лабораторного призначенняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект меблів для службового кабінету керівника- ID: UA-2026-09-04-011357-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300026
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44768034ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повне технічне передсезонне обслуговування обладнання топкової вул. Вишнева,2- ID: UA-2026-09-04-011354-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300024
КУ Недригайлівький ТЦСО ЄДРПОУ: 22976948ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви- ID: UA-2026-09-04-011347-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300022
ДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресервиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-04-011345-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300021
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао-порошок Мрія- ID: UA-2026-09-04-011348-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300020
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗАВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44042390ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відбіл для нерж сталі- ID: UA-2026-09-04-011343-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300019
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОХІВСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ГОРОХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36708947ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мийки та змішувачі кухонні- ID: UA-2026-09-04-011350-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300016
Управління освіти Первомайської міської ради в Миколаївській області ЄДРПОУ: 02144996ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міс...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Микитичівської гімназії Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»).
- ID: UA-2026-09-04-011337-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300014
МИКИТИЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ УСТИЛУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23019060ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страховий платіж по договору згідно договору на автомобіль ЗАЗ- ID: UA-2026-09-04-011332-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300013
Гуманітарний відділ Рожищенської міської ради ЄДРПОУ: 44050616ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освіжувач для повітря- ID: UA-2026-09-04-011334-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300012
Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 25675242ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (омивач)- ID: UA-2026-09-04-011320-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300009
ТЦСО БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42112916ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -