-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги в організації та обслуговуванні приміщень для навчально-виховних заходів.- ID: UA-2026-09-02-006538-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265341
ДК 021:2015: 70340000-6 Послуги з надавання нерухомості у спільне користування в режимі розподілу часуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор ванільний- ID: UA-2026-09-02-006534-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265338
ЯМПІЛЬСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22989974ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-09-02-006535-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265337
УКРАЇНСЬКА КЛАСИЧНА ГІМНАЗІЯ ЛУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25165877ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття (пакети для сміття)- ID: UA-2026-09-02-006550-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265336
ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шиномонтажне обладнання- ID: UA-2026-09-02-006526-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265335
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3159 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45928368ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
профнастил- ID: UA-2026-09-02-006542-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265334
Опорний заклад Теплицької селищної ради "Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2" ЄДРПОУ: 26234853ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: &quo...×-
Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: "Капітальний ремонт ліфта житлового будинку за адресою: вул. Чарівна,5 (під'їзд 3), м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.,50082"
- ID: UA-2026-09-02-006543-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265333
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні дослідження (випробування) об'єктів санітарних заходів та інших речовин а...×-
Лабораторні дослідження (випробування) об'єктів санітарних заходів та інших речовин або продуктів, патологічного (біологічного) матеріалу, факторів середовища життєдіяльності людини, визначення контролю якості дезінфекції та інших досліджень на відповідність вимогам чинного законодавства України та інших нормативно-правових документів
- ID: UA-2026-09-02-006536-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265331
ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги пов’язані з програмними...×-
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги пов’язані з програмними продуктами Microsoft)
- ID: UA-2026-09-02-006533-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265330
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція системи електропостачання міської котельні з влаштуванням точки підключення...×-
Реконструкція системи електропостачання міської котельні з влаштуванням точки підключення когенераційної установки в м. Ватутіне Звенигородського району Черкаської області. Коригування
- ID: UA-2026-09-02-006532-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265329
КП "ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ БАГАЧЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 14199608ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Вишня дрібнопильчаста «Канзан» (Pr...×-
03450000-9 РОЗСАДНИЦЬКА ПРОДУКЦІЯ; 03452000-3 ДЕРЕВА - (Вишня дрібнопильчаста «Канзан» (Prunus serrulata «Kanzan»); Ліквідамбр смолоносний (Liquidambar styraciflua); Платан західний (Platanus occidentalis)
- ID: UA-2026-09-02-006523-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265324
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль, крупа манна фас. до 1кг- ID: UA-2026-09-02-006506-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265323
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТАРОВІРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42707493ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода Моршинська 1,5 л- ID: UA-2026-09-02-006528-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265321
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41781838ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення ( порошок пральний SIGNUM UNIVERSAL 10 кг)- ID: UA-2026-09-02-006509-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265318
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "НОВОБОРІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33920250ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул....×-
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул. Успенська, буд.101
- ID: UA-2026-09-02-006522-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265317
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -