-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Редукторні ключі 215/2026- ID: UA-2026-08-30-000496-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236229
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А0237 ЄДРПОУ: 24973368ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
КЛТ 125*22,2 т27 NOVOABRASIVE Standart P100- ID: UA-2026-08-31-002933-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236227
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного об...×-
Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Оболонського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)
- ID: UA-2026-08-31-002932-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236226
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38518296ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скло дзеркала ЗІЛ- ID: UA-2026-08-31-002936-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236225
ДК 021:2015: 14820000-5 СклоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання в кабінет медсестри- ID: UA-2026-08-31-002925-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236222
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Конструкції та їх частини- ID: UA-2026-08-31-002912-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236220
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3027 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803649ДК 021:2015: 44212250-6 ЩоглиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до мережі інтернет- ID: UA-2026-08-31-002905-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236214
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультативні послуги по роботі з комп‘ютерною програмою "М.Е.Doc"- ID: UA-2026-08-31-002920-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236212
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр газу (за кодом ДК 021:2015 42910000-8 — Апарати для дистилювання, фільтрування чи...×-
Фільтр газу (за кодом ДК 021:2015 42910000-8 — Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2026-08-31-002913-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236211
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦБУД" ЄДРПОУ: 32168454ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інструменти для зняття ізоляції- ID: UA-2026-08-31-002914-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236210
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розробки паспорта об’єкта «Ставок площею 0,2 га розташований в межах с. Хоцьки н...×-
Послуги з розробки паспорта об’єкта «Ставок площею 0,2 га розташований в межах с. Хоцьки на території Циблівської сільської ради Бориспільського району Київської області
- ID: UA-2026-08-31-002915-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236209
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЦИБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43930731ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка димових та вентиляційних каналів- ID: UA-2026-08-31-002908-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236208
Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради ЄДРПОУ: 40202948ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шкворнедав 214/2026- ID: UA-2026-08-30-000480-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236207
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А0237 ЄДРПОУ: 24973368ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Костюм робочий (утеплений)- ID: UA-2026-08-31-002907-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236206
Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука" ЄДРПОУ: 03351958ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 11:40)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насоси- ID: UA-2026-08-31-002916-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236205
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ» ЄДРПОУ: 01125809ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -