-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення електронного документообігу в онлайн-сервісі "АСКОД. Оналайн&...- ID: UA-2026-08-31-011343-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244608
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011334-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244606
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39560000-5 - Текстильні вироби різні- ID: UA-2026-08-31-011331-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244603
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОЛБУНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02000105ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кондиціонери для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правовог...×-
Кондиціонери для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
- ID: UA-2026-08-31-011323-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244602
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1978 ЄДРПОУ: 08160298ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль алкідна- ID: UA-2026-08-31-011330-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244601
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо Євро-5, Бензин А-95- ID: UA-2026-08-31-011292-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244598
Комунальне підприємство "Вигодський комбінат комунальних підприємств" Вигодської селищної ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 32149468ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Закупка автомобільних запасних частин- ID: UA-2026-08-31-010395-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244595
Військова частина А4150 ЄДРПОУ: 08180776ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукерки, шоколадки- ID: UA-2026-08-31-011324-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244594
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
63520000-0 Послуги транспортних агентств- ID: UA-2026-08-31-011327-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244592
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ" ЄДРПОУ: 04704790ДК 021:2015: 63520000-0 Послуги транспортних агентствЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Путильське надлісництво у т. ч: Лот 1: лісозаготівельні послуги;...×-
Лісозаготівельні послуги Путильське надлісництво у т. ч: Лот 1: лісозаготівельні послуги; Лот 2: лісозаготівельні послуги.
- ID: UA-2026-08-31-011322-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244591
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Закупка автомобільних запасних частин- ID: UA-2026-08-31-009920-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244589
Військова частина А4150 ЄДРПОУ: 08180776ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роб...×-
Послуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2026-08-31-011318-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244588
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних...×-
ДК 021:2015 – 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля – 50112000-3)
- ID: UA-2026-08-31-011328-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244586
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки та обробки результатів іспиту «КРОК», іспиту з англійськ...×-
Послуги з розроблення, підготовки та обробки результатів іспиту «КРОК», іспиту з англійської мови професійного спрямування, що проводяться у центрах сертифікаційного тестування у комп’ютерній формі за місцем перебування здобувачів Замовника за межами території України
- ID: UA-2026-08-31-011321-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244585
БЕРИСЛАВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЄДРПОУ: 02011634ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Volkswagen Transporter...×-
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Volkswagen Transporter T5
- ID: UA-2026-08-31-011213-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244584
Військова частина А4076 ЄДРПОУ: 26632418ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -