-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини різні до військової техніки спеціального призначення- ID: UA-2026-09-04-013565-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302547
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будівельні та оздоблювальні матеріали- ID: UA-2026-09-04-013543-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302546
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 44100000-1 Конструкційні матеріали та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини різні до військової техніки спеціального призначення- ID: UA-2026-09-04-013593-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302544
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-04-013875-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302542
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мигалка- ID: UA-2026-09-04-013873-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302539
Теофіпольський ліцей №1 Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 25803444ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пледи- ID: UA-2026-09-04-013871-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302538
ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування- ID: UA-2026-09-04-013870-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302537
Коломийський ліцей №1 імені В. Стефаника Коломийської міської ради Івано- Франківської області ЄДРПОУ: 20560994ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для контролю доступу- ID: UA-2026-09-04-013869-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302536
Дніпропетровська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02909938ДК 021:2015: 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яблука свіжі, пізньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; Банани...×-
Яблука свіжі, пізньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; Банани свіжі; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Капуста білоголова свіжа; Огірки свіжі; Помідори (томати) свіжі; Лимони свіжі; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту; Шпинат свіжий; Часник свіжий; Петрушка молода свіжа
- ID: UA-2026-09-04-013867-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302535
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби (Класифікація за ДК 021-2015 15850000-1 - Макаронні вироби)- ID: UA-2026-09-04-013868-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302534
КУ Китайгородський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю ЄДРПОУ: 23844232ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Металопрокат в асортименті- ID: UA-2026-09-04-013865-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302533
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-04-013866-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302532
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №12 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24827843ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вул. Агатангела Кримського в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Б...×-
Поточний ремонт вул. Агатангела Кримського в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-04-013864-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302531
ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45017103ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Упорядкування стихійних сміттєзвалищ- ID: UA-2026-09-04-013863-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302530
ДК 021:2015: 90530000-1 Утримання сміттєзвалищЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рис, крупа перлова, борошно, кус кус, булгур,гречка.- ID: UA-2026-09-04-013861-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302529
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -