-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування протипожежної сигналізації, а саме цілодобовий нагляд на ПЦС за с...×-
Послуги з обслуговування протипожежної сигналізації, а саме цілодобовий нагляд на ПЦС за станом системи протипожежного захисту будівлі
- ID: UA-2026-09-01-008721-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255557
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №21 "СОНЕЧКО" ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33809366ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-09-01-008724-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255553
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43311807ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйця столові курячі- ID: UA-2026-09-01-008731-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255551
Військова частина 1493 (94 прикордонний загін) ЄДРПОУ: 14321707ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування, напої, тютюн та супутня продукція- ID: UA-2026-09-01-008740-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255550
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛЕБЕДИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА" ЄДРПОУ: 02547346ДК 021:2015: 15000000-8 Продукти харчування, напої, тютюн та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з друком- ID: UA-2026-09-01-008738-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255549
Спортивно-культурний центр "Плоскирів" ЄДРПОУ: 21349089ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з комплексного вивчення документів і оформлення акту санітарно-епідемологічного об...×-
Послуги з комплексного вивчення документів і оформлення акту санітарно-епідемологічного обстеження об'єкту з виїздом на місце, за кодом ДК 021:2015 - 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
- ID: UA-2026-09-01-008728-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255548
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-01-008714-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255547
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41801885ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнер з чорнилом Epson 103 Black, 22610000-9 Друкарська фарба за ДК 021:2015 Єдиного з...×-
Контейнер з чорнилом Epson 103 Black, 22610000-9 Друкарська фарба за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-01-008719-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255546
Комунальне підприємство «Центральна міська лікарня м. Олександрії» Олександрійської міської ради ЄДРПОУ: 05493838ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт принтера.- ID: UA-2026-09-01-008718-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255545
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ЄДРПОУ: 02220065ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15110000-2 М’ясо (Печінка яловича)- ID: UA-2026-09-01-008725-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255544
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бочка харчова 60 літрів- ID: UA-2026-09-01-008732-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255543
КП "ВІДРОДЖЕННЯ" ВАКУЛІВСЬКОЇ С/Р ЄДРПОУ: 39854566ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рис довгий, Крупа вівсяна, Крупа гречана, Крупа пшенична, Крупа перлова, Крупа ячмінна, Кр...×-
Рис довгий, Крупа вівсяна, Крупа гречана, Крупа пшенична, Крупа перлова, Крупа ячмінна, Крупа кукурудзяна, Борошно
- ID: UA-2026-09-01-008730-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255542
Заклад дошкільної освіти № 66 міста Житомира ЄДРПОУ: 06671578ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видача технічних умов на проєктування нестандартного приєднання до газових мереж об’єкта:...×-
Видача технічних умов на проєктування нестандартного приєднання до газових мереж об’єкта: «Реконструкція системи електроживлення зі встановленням газового генератора в м. Кременчуці Полтавської області»
- ID: UA-2026-09-01-008729-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255541
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 31700972ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з акредитації прийняття рішення щодо розширення сфери акредитації органу з оцінки...×-
Роботи з акредитації прийняття рішення щодо розширення сфери акредитації органу з оцінки відповідності Державного підприємства «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут.
- ID: UA-2026-09-01-008727-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255540
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖАВНИЙ АВТОТРАНСПОРТНИЙ НАУКОВО - ДОСЛІДНИЙ І ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ" ЄДРПОУ: 01527695ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання лазерного принтера- ID: UA-2026-09-01-008726-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255539
ДК 021:2015: 30232110-8 Лазерні принтериАктивна -