-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-08-31-012036-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245319
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3002 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08682683ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012042-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245316
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Зажим для тросів DIN 741 №19 для тросу ф 2*20 мм- ID: UA-2026-08-31-012027-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245313
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування ОСЦПВВНТЗ- ID: UA-2026-08-31-012040-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245312
ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЄДРПОУ: 44611173ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з тимчасового проживання (згідно номерного фонду) для учасників навчально-тренувал...×-
Послуги з тимчасового проживання (згідно номерного фонду) для учасників навчально-тренувального збору національної збірної команди України з волейболу (жінки) серед осіб з порушеннями слуху до міжнародних змагань з 21 вересня по 06 жовтня 2026 року
- ID: UA-2026-08-31-012043-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245311
ДК 021:2015: 98340000-8 Послуги з тимчасового розміщення (проживання) та офісні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-08-31-012034-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245309
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Централізоване водовідведення- ID: UA-2026-08-31-012033-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245308
Головне управління статистики у Вінницькій області ЄДРПОУ: 02359395ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл " Вчитель",тумба ПКТ-11.- ID: UA-2026-08-31-012030-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245307
Відділ соціального захисту населення Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 45880379ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір туалетний,рушнички паперові (ДК 021:2015 33760000-5 - Туалетний папір, носові хуст...×-
Папір туалетний,рушнички паперові (ДК 021:2015 33760000-5 - Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки)
- ID: UA-2026-08-31-012029-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245305
Скориківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Капуста білоголова свіжа; Груші свіжі; Слива свіжа- ID: UA-2026-08-31-012028-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245304
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №30 ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35002038ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 17:55)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехрест...×-
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня, вул. Соборності, вул. Європейська та вул. Шевченка у м. Полтава
- ID: UA-2026-08-31-012023-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245299
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Текстильні вироби- ID: UA-2026-08-31-012021-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245298
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31320000-5-"Електророзподільні кабелі"- ID: UA-2026-08-31-012022-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245294
ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Послуги з поточного ремонту підлоги в приміщенні першої молодшої групи установи"...×-
"Послуги з поточного ремонту підлоги в приміщенні першої молодшої групи установи" (ДК 021:2015 (CPV): 45430000-0 Покривання підлоги та стін)
- ID: UA-2026-08-31-012025-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245293
Гімназія "Провесінь" Львівської міської ради ЄДРПОУ: 25547142ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Георгія Асакі та вул. Нікіфора в м. Герца, Чернів...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Георгія Асакі та вул. Нікіфора в м. Герца, Чернівецького району Чернівецької області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER
- ID: UA-2026-08-31-012024-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245292
ГЕРЦАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21423970ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -