-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (крупа манна)- ID: UA-2026-09-04-014237-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302907
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-014235-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302904
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (Євро 5), талон)- ID: UA-2026-09-04-014234-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302903
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408778ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (яйця)- ID: UA-2026-09-04-014232-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302901
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 24910000-6 Клеї (Клей «ПВА» 1,0 кг)- ID: UA-2026-09-04-014231-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302900
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44131710ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з технічного обслуговування системи вентиляції- ID: UA-2026-09-04-014230-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302899
Відділ культури Сумської міської ради ЄДРПОУ: 22980105ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг дорожнього покриття (грейдерування, підсипання, коткування та вирівнювання...×-
Надання послуг дорожнього покриття (грейдерування, підсипання, коткування та вирівнювання вуличного покриття) по провулку Шевченка в селищі Олександрівка Кропивницького району Кіровоградської області
- ID: UA-2026-09-04-014229-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302898
ДК 021:2015: 45233220-7 Влаштування дорожнього покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 18530000-3 Подарунки та нагороди (вимпел)- ID: UA-2026-09-04-014228-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302897
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МУНІЦИПАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ДНІПРО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22805342ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (Макловиця 40*140 (Польща))- ID: UA-2026-09-04-014226-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302896
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44131710ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 18440000-5 Капелюхи та головні убори (кепка з логотипом)- ID: UA-2026-09-04-014225-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302894
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МУНІЦИПАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ДНІПРО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22805342ДК 021:2015: 18440000-5 Капелюхи та головні убориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 18420000-9 Аксесуари для одягу (шарф атласний)- ID: UA-2026-09-04-014224-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302893
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МУНІЦИПАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ДНІПРО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22805342ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-09-04-014222-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302892
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 26514713ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай.- ID: UA-2026-09-04-014221-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302891
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (крупа гречана, рис, борошно, крупа пшенична, кукурудзяна, пшоно, круп...×-
Продукти харчування (крупа гречана, рис, борошно, крупа пшенична, кукурудзяна, пшоно, крупа перлова, вівсяні пластівці)
- ID: UA-2026-09-04-014223-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302890
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя...×-
код ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Відро будівельне (мет.ручк.) 12 л)
- ID: UA-2026-09-04-014219-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302889
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44131710ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -