-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оренда спортивної зали.- ID: UA-2026-09-02-005818-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264620
Комунальний заклад "Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа з волейболу" ЄДРПОУ: 26335761ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV)-50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-02-005822-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264619
Фінансовий відділ Глибоцької селищної ради ЄДРПОУ: 44042144ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні матеріали (гайка, притиск, профіль сталевий)- ID: UA-2026-09-02-005807-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264617
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-09-02-005809-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264613
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40226468ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний А4 та А5- ID: UA-2026-09-02-005815-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264612
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНО-ІМІДЖЕВИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 35198441ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стелаж металевий фарбований болтовий «Комбі» 2000х900х500 мм, 5 полиць- ID: UA-2026-09-02-005808-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264611
ГУ ДСНС України у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 38595868ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги ремонту автобуса Solaris (АІ7433 РК)- ID: UA-2026-09-02-005806-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264610
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради ЄДРПОУ: 05408355ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електричний бойлер O'Pro Profi VM 100 D400-1-M 100 л- ID: UA-2026-09-02-005792-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264609
Військова частина А0222 ЄДРПОУ: 24976148ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти, горіхи (капуста білокачанна, огірок свіжий, банани )- ID: UA-2026-09-02-005811-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264607
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №5 М.СВІТЛОВОДСЬК ЄДРПОУ: 05403381ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мастильні матеріали- ID: UA-2026-09-02-005804-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264605
КУТСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ПОКУТЯНКА" КУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20564325ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт тротуару (частково) Рижовського парку в...×-
Благоустрій населених пунктів: Капітальний ремонт тротуару (частково) Рижовського парку в селище Пісочин (ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-02-005814-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264604
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох- ID: UA-2026-09-02-005797-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264602
Ізяславська початкова школа №3 Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 22766955ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-09-02-005801-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264601
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали обліку роботи навчальної групи- ID: UA-2026-09-02-005798-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264599
"Ладижинська дитячо-юнацька спортивна школа імені Івана Сагаєва" ЄДРПОУ: 44011734ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 34730000-3 - (Гвинти парні для DJI Matrice 4E/T (1157F); Оригінальні пропеле...×-
ДК 021:2015 - 34730000-3 - (Гвинти парні для DJI Matrice 4E/T (1157F); Оригінальні пропелери, лопаті для DJI Mavic 3/3T/3E/3Pro)
- ID: UA-2026-09-02-005706-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264598
Військова частина А1890 ЄДРПОУ: 08335007ДК 021:2015: 34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 12:39)
-