-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
старлінк міні- ID: UA-2026-09-06-000087-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303772
військова частина А4024 ЄДРПОУ: 26632542ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: НЕЙРОПРОПИСИ та цікав...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: НЕЙРОПРОПИСИ та цікава HЕЙРОГІМНАСТИКА (для дітей середнього дошкільного віку), серія «Успішний старт», автори: Галина Дерипаско, Василь Федієнко (об.-вид. арк. - 3,60)
- ID: UA-2026-09-06-000088-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303771
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Українська мова та чи...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Українська мова та читання : посібник для 4 класу закладів загальної середньої освіти. У 4-х ч. Частина 1 (авт. Н. Кравцова, А. Савчук) в обсязі 5,91 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-06-000086-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303770
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вантажний автомобіль — самоскид SHACMAN SX32586V384 (6X4) (або еквівалент) (з краном-маніп...×-
Вантажний автомобіль — самоскид SHACMAN SX32586V384 (6X4) (або еквівалент) (з краном-маніпулятором)
- ID: UA-2026-09-06-000085-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303769
Військова частина А2896 ЄДРПОУ: 00046657ДК 021:2015: 34142300-7 Вантажні автомобілі-самоскидиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
відновлення та заправка картриджа- ID: UA-2026-09-06-000084-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303768
Заклад дошкільної освіти № 5 ( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382401ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (заправка картриджу, заміна фотобарабану)- ID: UA-2026-09-06-000082-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303767
Широківська селищина рада Миколаївської області ЄДРПОУ: 04377049ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератори- ID: UA-2026-09-06-000079-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303766
Військова частина А7033 ЄДРПОУ: 26622785ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Українська мова та чи...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Українська мова та читання : посібник для 4 класу закладів загальної середньої освіти. У 4-х ч. Частина 1 (авт. Н. Кравцова, А. Савчук) в обсязі 5,91 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-06-000083-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303765
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма з...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма з позашкільної освіти соціально-реабілітаційного напряму «Ментальна арифметика від А до Я» (авт. Сідорченко О. В.) у кількості 2.86 обліково-видавничих аркушів
- ID: UA-2026-09-06-000080-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303763
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (заправка картриджа, заміна фотобарабану)- ID: UA-2026-09-06-000078-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303762
Широківська селищина рада Миколаївської області ЄДРПОУ: 04377049ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма з...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма з позашкільної освіти соціально-реабілітаційного напряму «Ментальна арифметика від А до Я» (авт. Сідорченко О. В.) у кількості 2.86 обліково-видавничих аркушів
- ID: UA-2026-09-06-000077-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303761
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Контурні карти «Всесв...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Контурні карти «Всесвітня історія. Новий час (кінець ХУПІ-початок ХХ ст.) 9 клас у кількості 1.01 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-06-000076-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303760
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Контурні карти «Всесв...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Контурні карти «Всесвітня історія. Новий час (кінець ХУПІ-початок ХХ ст.) 9 клас у кількості 1.01 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-06-000075-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303759
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Атлас. Всесвітня істо...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Атлас. Всесвітня історія. 8 клас (Редактор Чумак В.Б.) в обсязі 5.32 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-06-000074-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303758
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Напівпричіп-контейнеровоз NS 3 P/40- ID: UA-2026-09-06-000071-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303757
Військова частина А4848 ЄДРПОУ: 26638355ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 10:00)
-