-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля , крупа горохова, сочевиця червона, квасоля біла- ID: UA-2026-09-04-007026-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295763
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №43 "ГОРОБИНКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38482218ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33141800-8 - Стоматологічні матеріали (кар.гол.,керак.,рукав.,СХ-плюс.)- ID: UA-2026-09-04-007029-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295762
Комунальне некомерційне підприємство Тернопільської районної ради «Теребовлянська районна стоматологічна поліклініка» ЄДРПОУ: 02009494ДК 021:2015: 33141800-8 Стоматологічні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування організаційної техніки (заправка картриджа)- ID: UA-2026-09-04-007034-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295760
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з встановлення та налаштування прог...×-
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з встановлення та налаштування програмного забезпечення)
- ID: UA-2026-09-04-007033-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295758
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради ЄДРПОУ: 33172021ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини для ремонту автотранспорту- ID: UA-2026-09-04-007021-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295755
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення (поточний ремонт пне...×-
"Експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення (поточний ремонт пневмоструменевим методом дороги комунальної власності по вул. І.Франка в с.Добряни, Тростянецької сільської ради Стрийського районй Львівської області)"
- ID: UA-2026-09-04-007031-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295754
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРОСТЯНЕЦЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41366477ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі: автомобіль типу Hyundai Staria в комплектації...×-
ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі: автомобіль типу Hyundai Staria в комплектації Top -7, 8AT, 4WD або еквівалент
- ID: UA-2026-09-04-007022-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295751
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ" ЄДРПОУ: 04014097ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), налив- ID: UA-2026-09-04-007024-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295748
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2026-09-04-007019-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295747
Комунальне некомерційне товариство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 01984027ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крупа манна , кисіль- ID: UA-2026-09-04-007018-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295746
ВУЗЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАДЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22374922ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 32341000-5 Мікрофони- ID: UA-2026-09-04-007007-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295745
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА РЕЛІГІЙ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40211069ДК 021:2015: 32341000-5 МікрофониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор білий кристалічний- ID: UA-2026-09-04-007010-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295744
Комунальний заклад "Хмільницький ліцей №4 Хмільницької міської ради" ЄДРПОУ: 25498099ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер "Моє місто"- ID: UA-2026-09-04-007009-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295742
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02006359ДК 021:2015: 39294100-0 Інформаційна та рекламна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-09-04-007008-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295741
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КАРОЛІНО-БУГАЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44086967ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя (Пістолет для піни INTERTOOL (PT-0603))- ID: UA-2026-09-04-007014-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295740
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -