-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 39710000-2 Електричні побутові прилади. Морозильна скриння GCFW-380 380л. G...×-
ДК 021:2015:- 39710000-2 Електричні побутові прилади. Морозильна скриння GCFW-380 380л. GRUNHELM. Відповідно до договору №932 від 06.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-06-000544-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304217
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сода харчова (код за ДК 021:2015 (CVP):24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини)- ID: UA-2026-09-06-000543-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304216
БОРАТИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39005142ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань (Метрологічні послуги: послуги з повірки засо...×-
Послуги з технічного огляду та випробовувань (Метрологічні послуги: послуги з повірки засобів вимірювальної техніки)
- ID: UA-2026-09-06-000541-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304214
Гідрометеорологічий центр Дніпропетровської та Донецької областей ЄДРПОУ: 19430915ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальні засоби (Послуги з участі у короткостроковому семінарі спеціалістів замовника в с...×-
Навчальні засоби (Послуги з участі у короткостроковому семінарі спеціалістів замовника в сфері здійснення публічних закупівель згідно із затвердженою програмою підготовки спеціалістів)
- ID: UA-2026-09-06-000540-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304213
Гідрометеорологічий центр Дніпропетровської та Донецької областей ЄДРПОУ: 19430915ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 (талони для заправки генератора)- ID: UA-2026-09-06-000539-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304212
Дубенський ліцей №6 Дубенської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 24169714ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер Autel EVO Max 4T- ID: UA-2026-09-06-000533-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304211
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3029 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803661ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фітоменадіон, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл (Phytomenadione)- ID: UA-2026-09-06-000538-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304210
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 20535186ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилка для тримера- ID: UA-2026-09-06-000537-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304209
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41341054ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювання рівня еквівалентної рівноважної обʼємної активності радону-222 у повітрі примі...×-
Вимірювання рівня еквівалентної рівноважної обʼємної активності радону-222 у повітрі приміщень в одній точці Оцінка результатів лабораторно-інструментальних досліджень з підготовкою висновку
- ID: UA-2026-09-06-000536-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304208
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ РАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26460532ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цукерки- ID: UA-2026-09-06-000535-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304207
Кропивницький психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190320ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття- ID: UA-2026-09-06-000534-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304206
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41341054ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-06-000532-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304205
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
шприц 2 мл- ID: UA-2026-09-06-000531-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304204
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги (автомобілем MERSEDES-BENZ 809, самоскид, державний номер ВК1125ІХ- ID: UA-2026-09-06-000530-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304203
Дубенський ліцей №6 Дубенської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 24169714ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-06-000528-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304202
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ АКАДЕМІКА НАН УКРАЇНИ ІВАНА ФЕДОРОВИЧА КУРАСА БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37342997ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -