-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-02-014074-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272797
ХРІННИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ДЕМИДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24177223ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліроль- ID: UA-2026-09-02-014071-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272796
ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво об’єкту «Нове будівництво підвідного магістрального водогону, насосно-фільтрув...×-
Будівництво об’єкту «Нове будівництво підвідного магістрального водогону, насосно-фільтрувальної станції та розвідних мереж Мирівської сільської територіальної громади, Нікопольського району Дніпропетровської області» (залишки робіт) (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-02-014070-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272795
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мило рідке- ID: UA-2026-09-02-014069-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272794
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ "ЗНАМЕННЯ" ЄДРПОУ: 34793525ДК 021:2015: 33700000-7 Засоби особистої гігієниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-02-014068-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272793
ХРІННИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ДЕМИДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24177223ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2026-09-02-014067-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272792
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3018 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39806952ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для чищення, белізна- ID: UA-2026-09-02-014065-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272791
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Польова (від будинку № 44 до будинку...×-
Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Польова (від будинку № 44 до будинку № 104) (окремими ділянками) в с. Росава Обухівського району Київської області
- ID: UA-2026-09-02-014066-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272790
МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04054984ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги: з монтажу та установки системи відеоспостередження Заклад дошкільної освіти № 43...×-
послуги: з монтажу та установки системи відеоспостередження Заклад дошкільної освіти № 43 міста Житомира
- ID: UA-2026-09-02-014063-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272788
Заклад дошкільної освіти № 43 міста Житомира ЄДРПОУ: 22060327ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запчастини для ВОЛЬВО та ТАТА визначений за кодом ДК 021:2015: 34320000-6 — «Механічні зап...×-
Запчастини для ВОЛЬВО та ТАТА визначений за кодом ДК 021:2015: 34320000-6 — «Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів»
- ID: UA-2026-09-02-014061-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272787
Військова частина А4975 ЄДРПОУ: 26639645ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2026-09-02-014062-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272786
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-02-014060-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272785
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області ЄДРПОУ: 02136092ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова, код ДК 021:2015 15420000-8 Рафіновані оліі та жири- ID: UA-2026-09-02-014059-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272783
Комунальна установа "Бахмутський психоневрологічний інтернат" ЄДРПОУ: 03190277ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби.- ID: UA-2026-09-02-014057-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272782
КАРПИЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "БАРВІНОК" РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26523280ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт вулиці Шкільна (від будинку №73 до будинку №93) с. Нові Трояни, Болградсь...×-
«Поточний ремонт вулиці Шкільна (від будинку №73 до будинку №93) с. Нові Трояни, Болградського району, Одеської області»
- ID: UA-2026-09-02-014055-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272781
Городненська сільська рада ЄДРПОУ: 04378184ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 00:00)
-