-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги оздоровлення та відпочинку- ID: UA-2026-09-02-007682-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266475
Комунальний заклад Львівської обласної ради “Навчально-реабілітаційний центр “Мрія” ЄДРПОУ: 23887448ДК 021:2015: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом провулок Гранітний 1 м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-09-02-007681-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266474
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі хлібопекарські "Екстра" 1 кг- ID: UA-2026-09-02-007678-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266473
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР" ЄДРПОУ: 08564883ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них за адресою: с.Попелі, ву...×-
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них за адресою: с.Попелі, вул.І.Франка, 16 А
- ID: UA-2026-09-02-007680-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266469
Виконавчий комітет Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 22400792ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання.- ID: UA-2026-09-02-007677-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266468
Комунальне некомерційне підприємство "Глибоцька багатопрофільна лікарня" Глибоцької селищної ради ЄДРПОУ: 02005705ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
комфірмат та свердло до нього- ID: UA-2026-09-02-007679-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266466
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03363789ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Зарядна станція- ID: UA-2026-09-02-007662-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266465
Військова частина А5027 ЄДРПОУ: 26640412ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фурнітура різна- ID: UA-2026-09-02-007666-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266464
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Послуга з підпоховання ідентифікова...×-
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Послуга з підпоховання ідентифікованих останків у існуючу могилу військовослужбовця, який загинув (помер) внаслідок збройної агресії проти України, по Томаківській селищній територіальній громаді)
- ID: UA-2026-09-02-007668-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266463
Виконавчий комітет Томаківської селищної ради ЄДРПОУ: 41051313ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-02-007672-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266462
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКСВІТЛО" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03338136ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі та дезінфікуючі засоби- ID: UA-2026-09-02-007676-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266461
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист рифлений г/к Аз 1000*4000- ID: UA-2026-09-02-007670-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266459
КП "М ВУЖКГ" ЄДРПОУ: 03357091ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий, 1,9 л; Сік томатний, 1 л- ID: UA-2026-09-02-007665-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266458
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-007664-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266457
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КОНОТОПСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАДЕМІКА МИХАЙЛА ДАВИДОВА" ЄДРПОУ: 02007532ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змазка- ID: UA-2026-09-02-007644-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266452
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ” ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39002969ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -