-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова паливні твердих порід- ID: UA-2026-08-31-008185-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241459
Вишевицька спеціальна школа Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 20419675ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сканер виявлення дронів- ID: UA-2026-08-31-008180-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241458
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА" ЄДРПОУ: 33258999ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з ремонту автомобіля- ID: UA-2026-08-31-008186-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241457
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Баштанської міської ради Миколаївської області ЄДРПОУ: 38313781ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-08-31-008179-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241456
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з "Поточного ремонту вентиляції будівлі №** (контора КЕВ), військового містеч...×-
Послуги з "Поточного ремонту вентиляції будівлі №** (контора КЕВ), військового містечка №**, м. Черкаси"
- ID: UA-2026-08-31-008161-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241455
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси ЄДРПОУ: 26631946ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне)- ID: UA-2026-08-31-008181-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241454
Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) Коропської селищної ради ЄДРПОУ: 41414420ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іс...×-
Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Полтавська область)
- ID: UA-2026-08-31-008164-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241452
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТР ЯКОСТІ ОСВІТИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 21707413ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сертифікат з ламінуванням- ID: UA-2026-08-31-008175-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241451
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту ЄДРПОУ: 42662133ДК 021:2015: 22300000-3 Поштові та вітальні листівки й інша друкована продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бензонасос "ТАВРІЯ"- ID: UA-2026-08-31-008162-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241450
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Покровський комунгосп " Решетилівської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 35717217ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері метал 0,86*2,05- ID: UA-2026-08-31-008153-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241447
Відділ культури, молоді, спорту та туризму Таращанської міської ради ЄДРПОУ: 44047074ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом для КЗ «Ліцей №3»- ID: UA-2026-08-31-008173-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241443
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради ЄДРПОУ: 02142388ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні реєстраційні журнали- ID: UA-2026-08-31-008154-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241441
Відділ освіти,молоді та спорту Іванівської селищної ради ЄДРПОУ: 44125214ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади- ID: UA-2026-08-31-008168-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241438
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласна стоматологічна поліклініка" ЄДРПОУ: 01994706ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту "Поточний ремонт схови...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту "Поточний ремонт сховища вбудованого в одноповерхову житлову будівлю №64071 за адресою:м.Рівне, вул.Драгоманова, 9 (Коригування)"
- ID: UA-2026-08-31-008169-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241437
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕКОМСЕРВІС" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 13977216ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Первинне (мобільне) укриття- ID: UA-2026-08-31-008159-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241436
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-