-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Риба заморожена обезголовлена «Хек» Полтавська обл- ID: UA-2026-09-04-013560-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302231
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо для шкільного автобуса- ID: UA-2026-09-04-013561-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302229
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Відбір управителя складного активу
-
КЕП
Об'єкти нерухомого майна, корпоративні права, транспортні засоби, які передані в упра...×-
Об'єкти нерухомого майна, корпоративні права, транспортні засоби, які передані в управління APMA, відповідно до ухвал слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова від 10.07.2024 у справі № 463/5014/24 [провадження №1-кс/463/5255/24] (далі -–Ухвала 1 ) та слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова від 18.09.2024 у справі № 463/5014/24 [провадження №1-кс/463/7090/24] (далі -–Ухвала 2 ) (ТОВ «Бетонбуд»), які розташовані за адресою: Львівська область, м. Львів, вулиця Шевченка Тараса, будинок 327; вул. Городоцька 367/2; Городоцький р-н, с. Галичани, вул. Цвітна 34
- ID: UA-2026-09-04-013511-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302228
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ВИЯВЛЕННЯ,РОЗШУКУ ТА УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ,ОДЕРЖАНИМИ ВІД КОРУПЦІЙНИХ ТА ІНШИХ ЗЛОЧИНІВ ЄДРПОУ: 41037901ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 30 днів (до 05.10.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Джерела безперебійного живлення- ID: UA-2026-09-04-013558-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302227
Військова частина А5187 ЄДРПОУ: 26643634ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Риба заморожена обезголовлена «Хек» Сумська обл- ID: UA-2026-09-04-013553-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302225
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 2 клас (у 4-х частинах) (Частина 4, авт. Савченко О. Я., Красуцька І. В.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-013557-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302224
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-09-04-013555-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302221
ВІДДІЛ ОСВІТИ ОНУФРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44108409ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуа...×-
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 89 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Покровська, 5А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50042
- ID: UA-2026-09-04-013551-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302220
Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 37665263ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-04-013552-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302219
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук- ID: UA-2026-09-04-013550-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302218
Вигодянська сільська рада ЄДРПОУ: 04377701ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
надання послуги кейтерингу...×-
надання послуги кейтерингу учасникам заходу «Стратегічна сесія регіонального молодіжного конгресу Львівщини при конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України.»
- ID: UA-2026-09-04-013548-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302216
КЗ ЛОР "Львівський обласний молодіжний центр" ЄДРПОУ: 25263114ДК 021:2015: 55500000-5 Послуги їдалень та кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста, яблука,банани,огірки, помідори, апельсини,мандарини, морква,цибуля, буряк.- ID: UA-2026-09-04-013547-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302215
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератор сигналів- ID: UA-2026-09-04-013545-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302214
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-04-013546-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302213
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50210000-0 Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язан...×-
50210000-0 Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послуги (Послуги з ремонту та технічного обслуговування квадрокоптерів DJI Matrice 30T S/n **)
- ID: UA-2026-09-04-013541-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302211
Військова частина 2142 ЄДРПОУ: 14321676ДК 021:2015: 50210000-0 Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 08:00)
-