-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб "Шкільний"- ID: UA-2026-09-02-008892-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267672
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №7 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23553919ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа- ID: UA-2026-09-02-008887-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267671
КОЛОДЯЖНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04333974ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змішувач- ID: UA-2026-09-02-008888-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267670
Державний навчальний заклад "Бердичівське вище професійне училище" ЄДРПОУ: 02543503ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
мобільний сенсорний моноблок INTBOARD FLEXI 32″- ID: UA-2026-09-02-008868-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267669
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 14:45)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини різні- ID: UA-2026-09-02-008894-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267668
Комунальне підприємство Муніципальна компанія "Житлосервіс" Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 03356393ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт моноблоку ArtLine (ДК 021:2015:50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслугову...×-
Ремонт моноблоку ArtLine (ДК 021:2015:50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп'ютерів)
- ID: UA-2026-09-02-008877-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267665
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35346311ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шини для легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-02-008871-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267664
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:03210000-6 зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-02-008876-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267662
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 22581256ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протигази- ID: UA-2026-09-02-008873-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267655
Радивилівська міська рада Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 04057847ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2026-09-02-008863-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267654
БЕРЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20561976ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку ВК "ЖЕ...×-
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку ВК "ЖЕК "НОВОБУД-КОМФОРТ" за адресою: шосе Салтівське, 264-Б, місто Харків (код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-02-008869-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267652
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-02-008857-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267649
Комунальне некомерційне підприємство "Переяславський центр первинної медико-санітарної допомоги" Переяславської міської ради ЄДРПОУ: 38424617ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинники- ID: UA-2026-09-02-008859-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267648
Відділ культури, молоді, спорту та туризму Таращанської міської ради ЄДРПОУ: 44047074ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
прослуги з утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх мереж газопостачання (техні...×-
прослуги з утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх мереж газопостачання (технічного обслуговування газопроводів та споруд на них)
- ID: UA-2026-09-02-008854-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267647
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ветеринарні послуги (Опрацювання акту з інвентаризації тварин)- ID: UA-2026-09-02-008861-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267646
Відокремлений структурний підрозділ "Новобузький фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 26446762ДК 021:2015: 85200000-1 Ветеринарні послугиАктивна -