-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна 20x20х1,8мм Труба профільна 15x15х1,8мм Труба профільна 60x40х2,0мм- ID: UA-2026-09-02-014519-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273237
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені- ID: UA-2026-09-02-014516-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273235
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-014514-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273234
Ліцей №3 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 26244917ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання сухарів паніровачних (код ДК 021:2015 - 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з...×-
Придбання сухарів паніровачних (код ДК 021:2015 - 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)
- ID: UA-2026-09-02-014515-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273233
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-09-02-014512-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273232
НЕЛІПИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I - III СТУПЕНІВ НЕЛІПИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26395929ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 22:37)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ложки одноразового використання (39222110-8 - Столові прибори і тарілки одноразового викор...×-
Ложки одноразового використання (39222110-8 - Столові прибори і тарілки одноразового використання), глибокі тарілки одноразового використання (39222110-8 - Столові прибори і тарілки одноразового використання), мілкі тарілки одноразового використання (39222110-8 - Столові прибори і тарілки одноразового використання), стакани одноразового використання (200 мл.) (39222120-1 - Стакани одноразового використання)
- ID: UA-2026-09-02-014511-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273231
Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради ЄДРПОУ: 44116184ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манна крупа- ID: UA-2026-09-02-014509-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273228
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ГІМНАЗІЯ №24 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 25803071ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-09-02-014507-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273227
БЕДЕВЛЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕДЕВЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452430ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2026-09-02-014513-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273226
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування персонального комп’ютера- ID: UA-2026-09-02-014506-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273225
Степанівська початкова школа Верхнянської сільської ради Калуського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23802653ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце куряче- ID: UA-2026-09-02-014505-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273224
КЗ-ЗДО "Казка" ЄДРПОУ: 43728252ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти- ID: UA-2026-09-02-014502-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273222
ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Громадянська освіта»...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Громадянська освіта» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Васильків І.Д., Кравчук В.М., Могила І.П., Танчин І.З.) у кількості 3.0 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-02-014504-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273221
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, серветки- ID: UA-2026-09-02-014503-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273220
ФІЛІЯ НА ПОВІТРЯНОМУ ТРАНСПОРТІ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44884461ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Універсальна селекційна молотилка-терка УСМТ-350 або еквівалент для потреб Одеської філії...×-
Універсальна селекційна молотилка-терка УСМТ-350 або еквівалент для потреб Одеської філії УІЕСР
- ID: UA-2026-09-02-014500-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273219
Український інститут експертизи сортів рослин ЄДРПОУ: 00488332ДК 021:2015: 16340000-0 Збиральні та обмолочувальні машиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-