-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Телевізори Samsung 55" Crystal UHD (UE55U8000HUXUA)- ID: UA-2026-09-02-014137-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272874
Військова частина А5000 ЄДРПОУ: 26640004ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба аерозольна- ID: UA-2026-09-02-014148-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272872
Заклад дошкільної освіти № 49 міста Житомира ЄДРПОУ: 25303977ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-02-014146-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272871
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оптичне обладнання (тепловізійна камера, камери та об'єктиви)- ID: UA-2026-09-02-014147-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272870
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Часник свіжий, вищого товарного сорту, ДСТУ 3233; Персики свіжі, вищого товарного сорту, н...×-
Часник свіжий, вищого товарного сорту, ДСТУ 3233; Персики свіжі, вищого товарного сорту, не менше 55 мм , ДСТУ 7025; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту; Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту; Сливи свіжі, великоплідні, сорт перший, від 35 мм; Груші пізньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм
- ID: UA-2026-09-02-014145-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272869
ЛУЦЬКИЙ КОМБІНАТ ШКІЛЬНОГО І СТУДЕНТСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ЄДРПОУ: 03565688ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кислота лимонна,ванілін,паприка мелена,перець чорний мелений,кориця,куркума,імбир сушений...×-
Кислота лимонна,ванілін,паприка мелена,перець чорний мелений,кориця,куркума,імбир сушений мелений,часник сушений мелений,сіль
- ID: UA-2026-09-02-014142-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272866
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №18 "ЗІРОЧКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26380833ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дзвінок дверний- ID: UA-2026-09-02-014140-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272864
ДК 021:2015: 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-консультаційні послуги по об'єкту: Національного транспортного університету...×-
Інженерно-консультаційні послуги по об'єкту: Національного транспортного університету за адресою м.Київ, вул. Кирилівська, 9, капітальний ремонт сонячної електростанції
- ID: UA-2026-09-02-014139-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272863
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей- ID: UA-2026-09-02-014138-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272862
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкція металопластикова вхідної групи 3800х5300 мм, 2 двері одностулкові з фрамугою т...×-
Конструкція металопластикова вхідної групи 3800х5300 мм, 2 двері одностулкові з фрамугою та глухими секціями, біла, код ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби
- ID: UA-2026-09-02-014136-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272861
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-консультаційні послуги по об'єкту: Національного транспортного університету...×-
Інженерно-консультаційні послуги по об'єкту: Національного транспортного університету за адресою м.Київ, вул. М. Бойчука, 42, капітальний ремонт сонячної електростанції
- ID: UA-2026-09-02-014135-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272860
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-02-014129-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272856
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
ДК 021:2015: 35740000-3: Симулятори бойових дій (Комплект лазертаг з інтерактивними гранат...×-
ДК 021:2015: 35740000-3: Симулятори бойових дій (Комплект лазертаг з інтерактивними гранатометами для кабінету «Захист України»)
- ID: UA-2026-09-02-014130-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272855
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-консультаційні послуги по об'єкту: лаб. 10 та 209 Національного транспортно...×-
Інженерно-консультаційні послуги по об'єкту: лаб. 10 та 209 Національного транспортного університету за адресою: м.Київ, вул. Івана Огієнка, 19, капітальний ремонт незалежної системи електроживлення
- ID: UA-2026-09-02-014128-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272854
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фум стрічка- ID: UA-2026-09-02-014131-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272853
ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -