-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник 647 1л Хімрезерв- ID: UA-2026-09-02-011041-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269813
Ярмолинецька селищна рада ЄДРПОУ: 05399248ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Болт мебел М8х80 318-45, гайка М8х80 300-55, саморіз з буром покрів. 5005 WF 4,8*19мм 133-...×-
Болт мебел М8х80 318-45, гайка М8х80 300-55, саморіз з буром покрів. 5005 WF 4,8*19мм 133-30, саморіз з буром покрів. 6005 WF 4,8*19мм 133-15, саморіз з буром покрів. 8017 WFD 4,8*35 153-481, шайба збільшена 8х23 312-24 (44530000-4 - Кріпильні деталі)
- ID: UA-2026-09-02-011048-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269812
Білогірська селищна рада ЄДРПОУ: 04403143ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з мікробіологічних, фізичних, хімічних досліджень- ID: UA-2026-09-02-011042-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269811
КЗ Гулівецький ліцей Білогірської селищної ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 25994326ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення (код ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення)- ID: UA-2026-09-02-011044-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269810
Крупецька сільська рада ЄДРПОУ: 04405030ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення поточного ремонту виробничих примішень- ID: UA-2026-09-02-011039-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269807
КП "ТУЛЬЧИНВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 36759156ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крипа рисова вагова (Запорізька)- ID: UA-2026-09-02-011004-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269806
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей (код за ДК 021:2015 - 24910000-6 - Клеї)- ID: UA-2026-09-02-011025-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269805
КЗ Жмеринської міської ради"Центр надання соціальних послуг " ЄДРПОУ: 25503736ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крипа рисова вагова (Харківська)- ID: UA-2026-09-02-010997-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269804
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання ПММ, запчастин та матеріалів для ремонту автомобільного транспорту.- ID: UA-2026-09-02-011038-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269802
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крипа рисова вагова (Львівська)- ID: UA-2026-09-02-011007-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269799
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою ву...×-
Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою вул. Агрегатна,2 (п.3) в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-02-011036-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269798
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39611267ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крипа рисова вагова (Дніпропетровська)- ID: UA-2026-09-02-011001-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269797
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4 Maestro 80г- ID: UA-2026-09-02-011035-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269796
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КАМ’ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45397095ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ранцевий ремінь мотокоси- ID: UA-2026-09-02-011027-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269795
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крипа рисова вагова (Одеська)- ID: UA-2026-09-02-011002-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269791
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-