-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловост- ID: UA-2026-09-02-013270-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271994
Білогородський академічний ліцей № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 25667254ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники в асортименті- ID: UA-2026-09-02-013264-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271993
Рахункова палата ЄДРПОУ: 00013540ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва"- ID: UA-2026-09-02-013257-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271990
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361661ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита- ID: UA-2026-09-02-013261-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271988
Михайло-Лукашівський ліцей Михайло-Лукашівської сільської ради Запорізького району Запорізької області ЄДРПОУ: 25742323ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір- ID: UA-2026-09-02-013259-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271987
Ліцей №70 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 23887342ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного ремонту та обслуговування захисного обладання- ID: UA-2026-09-02-013260-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271986
ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба біла 2,8кг- ID: UA-2026-09-02-013258-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271985
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-02-013263-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271984
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАЛИНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02543526ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мастика бітумна код ДК 021:2015 «44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»- ID: UA-2026-09-02-013247-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271981
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дв...×-
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 158 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Криворізька, буд. 20 А
- ID: UA-2026-09-02-013254-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271980
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сметана 20%, фасування 350-400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418- ID: UA-2026-09-02-013251-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271979
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЄДРПОУ: 08571340ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб Бланідас в таблетках.- ID: UA-2026-09-02-013250-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271978
Середня загальноосвітня школа № 92 м. Львова ЄДРПОУ: 22350367ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Генератор інверторний Könner&Söhnen KS 4500i- ID: UA-2026-09-02-013248-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271977
Військова частина А4977 ЄДРПОУ: 26639679ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, що надаються з використанням Системи електронної взаємодії органів виконавчої вла...×-
Послуги, що надаються з використанням Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади версії 2.0
- ID: UA-2026-09-02-013246-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271976
КРИВОРІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕЗПЕКОВОГО СПРЯМУВАННЯ ТА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08590768ДК 021:2015: 72720000-3 Послуги у сфері глобальних мережЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морозильна скриня - GCFW-200 200 л. GRUNHELM- ID: UA-2026-09-02-013245-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271975
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35078510ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -