-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-01-007790-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254628
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрод "Моноліт" РЦ 3 мм (2,5 кг)- ID: UA-2026-09-01-007797-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254627
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЄДРПОУ: 02928261ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-01-007813-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254626
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" МАМАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44159123ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Захист інтересів Роботодавця- ID: UA-2026-09-01-007808-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254624
ДИКАНСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ЄДРПОУ: 32546679ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт системи опалення в укритті Ніжинської гімназії № 15 «Основа», що знаход...×-
Поточний ремонт системи опалення в укритті Ніжинської гімназії № 15 «Основа», що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Об’їжджа, 123 (згідно код ДК 021:2015 50720000-8 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування системи централізованого опалення»
- ID: UA-2026-09-01-007768-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254623
ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видалення чагарників на території населених пунктів Холмківської сільської ради с. Сторожн...×-
Видалення чагарників на території населених пунктів Холмківської сільської ради с. Сторожниця урочище «За заводом»
- ID: UA-2026-09-01-007793-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254620
Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Холмківської сільської ради Ужгородського району ЄДРПОУ: 45032582ДК 021:2015: 77312000-0 Послуги з видалення бур’янівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 15840000-8 Какао;шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-01-007791-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254619
МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228700ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
55240000-4 - Послуги центрів і будинків відпочинку (Послуги відпочинку для осіб з інвалідн...×-
55240000-4 - Послуги центрів і будинків відпочинку (Послуги відпочинку для осіб з інвалідністю внаслідок війни та військовослужбовців з числа осіб, які брали безпосередню участь в АТО/ООС, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захиту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України і членів їх сімей)
- ID: UA-2026-09-01-007802-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254618
Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04333939ДК 021:2015: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти (в асортименті)- ID: UA-2026-09-01-007786-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254617
Комунальний заклад "Староприлуцька спеціальна школа" ЄДРПОУ: 24902380ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги харчування в приміщенні кафе-бар "Віром" в рамках екскурсійної програми...×-
Послуги харчування в приміщенні кафе-бар "Віром" в рамках екскурсійної програми для учасників проєкту «Терапія мандрами» - організація активного дозвілля для Захисників та Захисниць України, членів їх сімей (ДК 021:2015: 55310000-6 Послуги з ресторанного обслуговування).
- ID: UA-2026-09-01-007798-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254616
ДК 021:2015: 55310000-6 Послуги з ресторанного обслуговуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки- ID: UA-2026-09-01-007796-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254615
Спортивно-культурний центр "Плоскирів" ЄДРПОУ: 21349089ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чай- ID: UA-2026-09-01-007801-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254614
БІЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34010870ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів&...×-
"Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів" (Провід ПГВА 50мм.кв, Наконечник на стартер діаметром трубчастий, Провід маси вантажний 50мм.кв L60см)
- ID: UA-2026-09-01-007792-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254613
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір та канцелярські товари- ID: UA-2026-09-01-007784-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254612
КП Шостка Міськсвітло ЄДРПОУ: 14024091ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нотаріальні послуги- ID: UA-2026-09-01-007776-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254611
Національний університет харчових технологій ЄДРПОУ: 02070938ДК 021:2015: 79130000-4 Юридичні послуги, пов’язані з оформленням і засвідченням документівЗавершена -