-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Рекуператор Ventoxx Harmony з пультом ДУ, повітропровід 0,5 м в кількості 2 шт., Львів Тру...×-
Рекуператор Ventoxx Harmony з пультом ДУ, повітропровід 0,5 м в кількості 2 шт., Львів Труба 160/3,0*3,2мм риж.зов. в кількості 19 шт., Львів Труба 160/2,0*3,2мм риж.зов. в кількості 19 шт., Львів Трійник 160/160/90 риж.зов в кількості 38 шт.
- ID: UA-2026-09-05-000616-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303527
Військова частина А7014 ЄДРПОУ: 24974072ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для господарства- ID: UA-2026-09-05-000615-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303526
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава" ЄДРПОУ: 19137730ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби медичного призначення для проведення офтальмологічних втручань: Система введення ка...×-
Вироби медичного призначення для проведення офтальмологічних втручань: Система введення канюлі троакару з клапаном, 25 калібру, 4 мм або еквівалент; Система введення канюлі троакару з клапаном, 23 калібру, 4 мм або еквівалент; Ретрактори для райдужної оболонки; Ніж для парацентеза, 45 градусів, або еквівалент; 1.8 мм (mm) Преміальний вакуумний факоемульсифікаційний комплект із голкою MICS або еквівалент; Stellaris PC TSV 25ga Комплект для комбінованої вітректомії з клапанами, AFI та широким місцевим світильником або еквівалент; Stellaris PC TSV 23ga Комплект для комбінованої вітректомії з клапанами, AFI та широким місцевим світильником або еквівалент; Комплект 25G TWEDGE VITPACK SH що складається з: касета EASYSYS для високого вакууму; чохли для R-EVOLUTION /R-EVO SMART; комплект інфузійний для контрольованої іригації; комплект 25G VITRECTOMY KIT SC 2W FES або еквівалент; Канюля для віскоеластика, або еквівалент; Газ для використання в офтальмології (C2F6 гексафторетан); Газ для використання в офтальмології (C3F8 октафторпропан) (ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків»)
- ID: UA-2026-09-05-000614-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303525
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ОФТАЛЬМОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 26508184ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ваги електронні підлогові до 300 кг, Ваги електронні настільні до 50 кг- ID: UA-2026-09-05-000613-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303524
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 38311000-8 Електронні ваги та приладдя до нихПеріод уточненьдо початку періоду залишилося 2 хвилини
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе хека с/м, без шкіри, 200-300г, ДСТУ 4379- ID: UA-2026-09-05-000611-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303523
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги лікувальних заклаів- ID: UA-2026-09-05-000612-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303522
Щекичинська гімназія Великомежиріцької сільської ради ЄДРПОУ: 24171309ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Балон газовий, комплект газового редуктора- ID: UA-2026-09-05-000610-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303521
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава" ЄДРПОУ: 19137730ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стелажі на реалізацію проектів переможців Шкільного громадського бюджету "Територія т...×-
Стелажі на реалізацію проектів переможців Шкільного громадського бюджету "Територія творчості та єдності" Гімназія №29 за адресою м. Хмельницький, вул. Вокзальна, 16
- ID: UA-2026-09-05-000609-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303520
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772312ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд за роботами по об’єкту: "Капітальний ремонт вхідної групи з облашту...×-
Авторський нагляд за роботами по об’єкту: "Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням доступності до будівлі для маломобільних груп населення (МГН) навчального корпусу Комунального закладу Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" за адресою: м.Суми, вул. Паркова,4"
- ID: UA-2026-09-05-000608-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303519
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова- ID: UA-2026-09-05-000607-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303518
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФУДСЕРВІС" ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35271754ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампи- ID: UA-2026-09-05-000606-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303517
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава" ЄДРПОУ: 19137730ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запчастини- ID: UA-2026-09-05-000602-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303516
військова частина А1804 ЄДРПОУ: 26614900ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 19:09)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-05-000605-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303515
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41395817ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів...×-
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Сухарі панірувальні)
- ID: UA-2026-09-05-000604-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303514
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ № 1 ІМ. Т.Г. ШЕВЧЕНКА КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23101028ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-05-000603-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303513
Пилипецький ліцей Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439317ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -