-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-02-014146-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272871
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оптичне обладнання (тепловізійна камера, камери та об'єктиви)- ID: UA-2026-09-02-014147-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272870
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дзвінок дверний- ID: UA-2026-09-02-014140-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272864
ДК 021:2015: 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-консультаційні послуги по об'єкту: Національного транспортного університету...×-
Інженерно-консультаційні послуги по об'єкту: Національного транспортного університету за адресою м.Київ, вул. Кирилівська, 9, капітальний ремонт сонячної електростанції
- ID: UA-2026-09-02-014139-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272863
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей- ID: UA-2026-09-02-014138-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272862
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкція металопластикова вхідної групи 3800х5300 мм, 2 двері одностулкові з фрамугою т...×-
Конструкція металопластикова вхідної групи 3800х5300 мм, 2 двері одностулкові з фрамугою та глухими секціями, біла, код ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби
- ID: UA-2026-09-02-014136-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272861
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-консультаційні послуги по об'єкту: Національного транспортного університету...×-
Інженерно-консультаційні послуги по об'єкту: Національного транспортного університету за адресою м.Київ, вул. М. Бойчука, 42, капітальний ремонт сонячної електростанції
- ID: UA-2026-09-02-014135-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272860
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-02-014129-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272856
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
ДК 021:2015: 35740000-3: Симулятори бойових дій (Комплект лазертаг з інтерактивними гранат...×-
ДК 021:2015: 35740000-3: Симулятори бойових дій (Комплект лазертаг з інтерактивними гранатометами для кабінету «Захист України»)
- ID: UA-2026-09-02-014130-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272855
ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-консультаційні послуги по об'єкту: лаб. 10 та 209 Національного транспортно...×-
Інженерно-консультаційні послуги по об'єкту: лаб. 10 та 209 Національного транспортного університету за адресою: м.Київ, вул. Івана Огієнка, 19, капітальний ремонт незалежної системи електроживлення
- ID: UA-2026-09-02-014128-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272854
Національний транспортний університет ЄДРПОУ: 02070915ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фум стрічка- ID: UA-2026-09-02-014131-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272853
ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані (Перфоратор Haisser RH-28, Дриль...×-
42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані (Перфоратор Haisser RH-28, Дриль ударний електричний HAISSER ID-12S)
- ID: UA-2026-09-02-014122-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272852
ГІМНАЗІЯ № 11 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22548388ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гарбузи продовольчі свіжі, з видовженою формою, ДСТУ 3190- ID: UA-2026-09-02-014123-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272851
Заклад дошкільної освіти № 49 міста Житомира ЄДРПОУ: 25303977ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:15850000-1 Макаронні вироби (макарони)- ID: UA-2026-09-02-014126-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272850
Комунальний заклад "Ладанський ліцей" Ладанської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26033925ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-09-02-014127-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272849
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 15863000-5 ЧайЗавершена -