-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-09-01-008753-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255577
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита пінополістирольна 50мм 0,55*1,2м- ID: UA-2026-09-01-008756-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255573
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-09-01-008779-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255572
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шоколад- ID: UA-2026-09-01-008747-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255571
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуга встановлення кондеціонеру- ID: UA-2026-09-01-008751-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255570
Служба у справах дітей Теплицької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 43925082ДК 021:2015: 45331000-6 Встановлення опалювальних, вентиляційних систем і систем кондиціонування повітряАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
55320000-9 - Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування у...×-
55320000-9 - Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №11 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-09-01-008746-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255569
ЛІЦЕЙ № 11 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20550369ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту системи опалення адмінбудівлі за адресою: м. Миколаїв, вул. Но...×-
Послуги з поточного ремонту системи опалення адмінбудівлі за адресою: м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 1
- ID: UA-2026-09-01-008741-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255567
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 65110000-7 Розподіл води (Послуги з централізованого водопостачання)- ID: UA-2026-09-01-008737-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255566
Головне управління Національної поліції у Львівській області ЄДРПОУ: 40108833ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
портландцемент СЕМ-II- ID: UA-2026-09-01-008743-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255563
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГНІВАНЬВОДОПОСТАЧ" ЄДРПОУ: 36242300ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування протипожежної сигналізації, а саме цілодобовий нагляд на ПЦС за с...×-
Послуги з обслуговування протипожежної сигналізації, а саме цілодобовий нагляд на ПЦС за станом системи протипожежного захисту будівлі
- ID: UA-2026-09-01-008721-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255557
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №21 "СОНЕЧКО" ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33809366ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор- ID: UA-2026-09-01-008716-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255554
ДК 021:2015: 31158000-8 Зарядні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-09-01-008724-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255553
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43311807ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйця столові курячі- ID: UA-2026-09-01-008731-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255551
Військова частина 1493 (94 прикордонний загін) ЄДРПОУ: 14321707ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування, напої, тютюн та супутня продукція- ID: UA-2026-09-01-008740-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255550
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛЕБЕДИНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА" ЄДРПОУ: 02547346ДК 021:2015: 15000000-8 Продукти харчування, напої, тютюн та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з друком- ID: UA-2026-09-01-008738-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255549
Спортивно-культурний центр "Плоскирів" ЄДРПОУ: 21349089ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -