-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колорант COLOR PASTE 100мл- ID: UA-2026-09-02-003496-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262356
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони ЄДРПОУ: 08571794ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)- ID: UA-2026-09-02-003471-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262354
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Острівна в селі Зуївці Миргородського району Полтавської...×-
Поточний ремонт дороги по вулиці Острівна в селі Зуївці Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-09-02-003468-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262353
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОМИШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04381536ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Машини спеціального призначення- ID: UA-2026-09-02-003458-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262352
Військова частина Т0950 ЄДРПОУ: 26629221ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-003491-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262351
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛЮБАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43127609ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
відзнаки- ID: UA-2026-09-02-003438-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262350
Військова частина А4718 ЄДРПОУ: 26637232ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44440000-6 Вальниці (підшипник 180204(6204) RG, підшипник 180207 (6207) KG).- ID: UA-2026-09-02-003485-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262349
ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Експертно грошова оцінка земельної ділянки, для будівництва і обслуговування будівель торг...×-
Експертно грошова оцінка земельної ділянки, для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (код виду цільового призначення – 03.07), площею 0,0678 гa, кадастровий номер 6822785500:01:007:0014 на території Щиборівської сільської ради, с.Кузьмин вул.Центральна 56, Хмельницького району, Хмельницької області
- ID: UA-2026-09-02-003464-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262348
ЩИБОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04404421ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по встановленню секційних воріт- ID: UA-2026-09-02-003465-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262347
Миколаївський політехнічний фаховий коледж ЄДРПОУ: 20915954ДК 021:2015: 51510000-0 Послуги зі встановлення універсальних машин та обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і...×-
50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (послуги пожежних служб) (послуги з перезарядки вогнегасників, а саме послуги з ТО та перезарядки первинних засобів пожежогасіння)
- ID: UA-2026-09-02-003439-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262346
КОМУНАЛЬНЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "НІКОПОЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02541728ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір чорнил Epson- ID: UA-2026-09-02-003476-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262345
ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:92370000-5 "Послуги звукооператорів": послуги озвучення церемонії по...×-
ДК 021:2015:92370000-5 "Послуги звукооператорів": послуги озвучення церемонії покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченкові з нагоди 35-ї річниці Незалежності України на площі 250-річчя міста
- ID: UA-2026-09-02-003480-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262344
Управління культури Кам'янської міської ради ЄДРПОУ: 45183733ДК 021:2015: 92370000-5 Послуги звукооператорівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-09-02-003481-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262343
Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимирської міської ради» ЄДРПОУ: 20143701ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення- ID: UA-2026-09-02-003473-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262342
Військова частина А5011 ЄДРПОУ: 26640040ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клапан запірно-регулюючий- ID: UA-2026-09-02-003477-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262339
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 12:00)
-